foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
BASEN na Bełskiej. Otwarty w każdą sobotę w godzinach 7.00 - 15.00. ZAPRASZAMY

Technikum Ogrodnicze

w Zespole Szkół nr 39 w Warszawie

                           

Dokumenty dotyczące rekrutacji w terminie 13 maja 2019 r. - 20 maja 2019 r. przyjmowane są w godz. 8.00 - 15.00

Na terenie naszej szkoły, 3 października br. odbył się pierwszy dla nas mecz w tegorocznej edycji Szkolnej Ligi Siatkówki.

Trenerem żeńskiej jak i zarówno męskiej drużyny jest pan Bolesław Wierciński. Dziewczyny grały w składzie: Agnieszka Szymańska, Aleksandra Madejska, Aleksandra Skrobska, Anna Jarosławska, Anna Kowalik, Daria Lutomierska, Dominika Ziemiańczyk (libero), Emilia Kopcińska, Ewelina Przesmycka, Julia Porowska, Karolina Rucińska, Karolina  Schabek, Katarzyna Bartoszewicz, Katarzyna Brzezińska, Kinga Makowska, Aleksandra Domurat, Wiktoria Gadomska (libero) oraz Wiktoria Izdebska (kapitan).

Mecz otwierający sezon to sukces naszych wspaniałych dziewczyn. Pierwszy set zakończył się wynikiem 25:15 dla gospodarzy, drugi 25:17. Obydwa szły rewelacyjnie. Małe potknięcia zdarzały się, ale nasze reprezentantki wybrnęły z nich z klasą. 

Nasi partnerzy

                                       

Copyright © 2019 Arkadiusz Kusak dla ZS39 Rights Reserved.