foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
BASEN na Bełskiej. Otwarty w każdą sobotę w godzinach 7.00 - 15.00. ZAPRASZAMY

Technikum Ogrodnicze

w Zespole Szkół nr 39 w Warszawie

                           

Kopie świadectw ukończenia szkoły, kopie zaświadczeń o wynikach egzaminu przyjmowane będą od 21 czerwca 2019 r. godz. 12.00 do 28 czerwca 2019 r. godz. 15.00

Dziś 25 października w dzień Ustawy o Ochronie Zwierząt i jednocześnie w Dzień Kundelka klasa III a TW zorganizowała spotkanie dla klas weterynaryjnych z p.Olgą Siporską, założycielką Fundacji Zwierzęta Sulejówek. Pani Olga opowiadała o trudach z jakimi musi na co dzień walczyć, pracując w fundacji.

Dzięki tej lekcji uczniowie dowiedzieli się, jak bardzo ciężka to praca, na co powinni być przygotowani jako przyszli technicy weterynarii Tylko dzięki współpracy z tego typy fundacjami mają szansę osiągnąć wymarzony cel w postaci efektywnego zwalczenia bezdomności.
Uczniowie przekazali też dary dla fundacji, które były zbierane w szkole w ramach wolontariatu.
Wielkie podziękowania dla Zuzi Rylskiej - inicjatorki i organizatorki spotkania, a także aktywnej pracownicy Fundacji Zwierzęta Sulejówek <3
A.Tchorek

Nasi partnerzy

                                       

Copyright © 2019 Arkadiusz Kusak dla ZS39 Rights Reserved.