Dziś 25 października w dzień Ustawy o Ochronie Zwierząt i jednocześnie w Dzień Kundelka klasa III a TW zorganizowała spotkanie dla klas weterynaryjnych z p.Olgą Siporską, założycielką Fundacji Zwierzęta Sulejówek. Pani Olga opowiadała o trudach z jakimi musi na co dzień walczyć, pracując w fundacji.

Dzięki tej lekcji uczniowie dowiedzieli się, jak bardzo ciężka to praca, na co powinni być przygotowani jako przyszli technicy weterynarii Tylko dzięki współpracy z tego typy fundacjami mają szansę osiągnąć wymarzony cel w postaci efektywnego zwalczenia bezdomności.
Uczniowie przekazali też dary dla fundacji, które były zbierane w szkole w ramach wolontariatu.
Wielkie podziękowania dla Zuzi Rylskiej - inicjatorki i organizatorki spotkania, a także aktywnej pracownicy Fundacji Zwierzęta Sulejówek <3
A.Tchorek