foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
BASEN na Bełskiej. Otwarty w każdą sobotę w godzinach 7.00 - 15.00. ZAPRASZAMY

Technikum Ogrodnicze

w Zespole Szkół nr 39 w Warszawie

                           

Kopie świadectw ukończenia szkoły, kopie zaświadczeń o wynikach egzaminu przyjmowane będą od 21 czerwca 2019 r. godz. 12.00 do 28 czerwca 2019 r. godz. 15.00

Szanowni Państwo, z wielką radością informuję, iż otrzymaliśmy Honorowe Wyróżnienie Prezydenta m.st. Warszawy „Szkoła z pomysłem”. Wydaje się oczywiste, że nagrodę za promocję zieleni otrzymało Technikum Ogrodnicze, skoro od 84 lat kształci specjalistów pracujących w zieleni. Jednak sam fakt bycia szkołą ogrodniczą dotąd nie wystarczał, aby otrzymać takie wyróżnienie od władz miasta.

Co bardziej znamienne – nie wszyscy mieszkańcy Warszawy wiedzą, że jesteśmy na Mokotowie od 1970 roku! Cenna jest ta nagroda, gdyż jest zwieńczeniem naszych działań szczególnie w ostatnich trzech latach – ciężkiej pracy uczniów i nauczycieli przedmiotów zawodowych. Myślę, że kluczem do sukcesu jest wyjście poza mury szkoły z wiedzą ogrodniczą i otwarcie się na świat. Możemy wyjść do świata ze swoimi umiejętnościami, bo uczniowie otrzymują – zawsze otrzymywali w tej szkole – solidne podstawy wiedzy teoretycznej i praktycznej. Cieszymy się bardzo z nagrody prezydenta miasta "Szkoła z pomysłem". Jest to dziś najważniejszy argument w promocji szkoły, nad którą pracujemy wszyscy. I wszystkim osobom, które swoją aktywnością, pomysłowością, pracowitością, często też bezinteresownością przyczyniły się do odniesienia sukcesu - serdecznie dziękuję. Dorota Nasierowska, dyrektor szkoły

Nasi partnerzy

                                       

Copyright © 2019 Arkadiusz Kusak dla ZS39 Rights Reserved.