foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
BASEN na Bełskiej. Otwarty w każdą sobotę w godzinach 7.00 - 15.00. ZAPRASZAMY

Technikum Ogrodnicze

w Zespole Szkół nr 39 w Warszawie

                           

Dokumenty dotyczące rekrutacji w terminie 13 maja 2019 r. - 20 maja 2019 r. przyjmowane są w godz. 8.00 - 15.00

W dniu 16 listopada 2018 r. odbyła się uroczystość wręczenia pamiątkowych dyplomów uczniom szkół warszawskich, którzy otrzymali stypendium m. st. Warszawy „SapereAuso”. Stypendium to otrzymała, drugi raz z rzędu, uczennica klasy 4 aTAK – Joanna Krzeszewska. Joasia zdobyła stypendium dzięki ogromnemu sukcesowi jaki osiągnęła w ubiegłym roku szkolnym – zwycięstwu Olimpiady Wiedzy i Umiejętności Rolniczych w bloku architektura krajobrazu oraz wybitnym zdolnościom matematycznym.

Stypendium można również zdobyć za działalność społeczną. Oczywiście należy przy tym mieć bardzo dobre wyniki w nauce. Zachęcamy innych uczniów do zainteresowania programem stypendialnym „SapereAuso”.

Nasi partnerzy

                                       

Copyright © 2019 Arkadiusz Kusak dla ZS39 Rights Reserved.