foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
BASEN na Bełskiej. Otwarty w każdą sobotę w godzinach 7.00 - 15.00. ZAPRASZAMY

Technikum Ogrodnicze

w Zespole Szkół nr 39 w Warszawie

                           

Kopie świadectw ukończenia szkoły, kopie zaświadczeń o wynikach egzaminu przyjmowane będą od 21 czerwca 2019 r. godz. 12.00 do 28 czerwca 2019 r. godz. 15.00

Serama, ohiki, minohiki, kochin i chabo - to znaczy... kury! Tak, to nie nazwy japońskich samochodów, dań, czy części ubrań ;-) To rasy kur ozdobnych. Uczeń klasy I technik weterynarii Sebastian Zawada jest pasjonatem i hodowcą tych uroczych zwierząt.

W piątek zaprezentował nam swoje kurki i z ogromną pasją opowiadał o ich wyglądzie, zwyczajach, różnorodnych rasach: niektóre składają jajka w kolorze czekolady, inne w odcieniu niebieskim, są też takie u których nogi 0,5 cm to długie nogi! Są też kury bojowe - mają walkę we krwi i kury z upierzonymi nóżkami :-) Cenimy takie niecodzienne pasje! Dziękujemy za wspaniały pokaz.

Nasi partnerzy

                                       

Copyright © 2019 Arkadiusz Kusak dla ZS39 Rights Reserved.