foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
BASEN na Bełskiej. Otwarty w każdą sobotę w godzinach 7.00 - 15.00. ZAPRASZAMY

Technikum Ogrodnicze

w Zespole Szkół nr 39 w Warszawie

                           

Kopie świadectw ukończenia szkoły, kopie zaświadczeń o wynikach egzaminu przyjmowane będą od 21 czerwca 2019 r. godz. 12.00 do 28 czerwca 2019 r. godz. 15.00

W dniu 18 stycznia naszą szkołę odwiedził Pan Zenon Telman prezes firmy REBA Organizacja Odzysku S.A. Reba to innowacyjna organizacja wyspecjalizowana w tworzeniu systemu zbiórki baterii oraz akumulatorów przenośnych, którą założyli najwięksi producenci baterii na polskim rynku. Nasi uczniowie mięli zaszczyt rozmawiać i czerpać wiedzę od samego Prezesa Pana Zenona Telmana. Poznaliśmy szczegóły etapu rekultywacji baterii oraz otrzymaliśmy praktyczne upominki. Dziękujemy za spotkanie.

Nasi partnerzy

                                       

Copyright © 2019 Arkadiusz Kusak dla ZS39 Rights Reserved.