foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
BASEN na Bełskiej. Otwarty w każdą sobotę w godzinach 7.00 - 15.00. ZAPRASZAMY

Technikum Ogrodnicze

w Zespole Szkół nr 39 w Warszawie

                           

W szkole odbywały się Mistrzostwa Mokotowa w siatkówce. Nasza drużyna dziewczęca zagrała z VI Liceum Ogólnokształcącym im. Tadeusza Reytana. Mecz zakończył się z wynikiem 2:0 dla naszej szkoły. Dziewczyny poradziły sobie z przeciwniczkami bez większego problemu. Za to nasi chłopcy, którzy też grali z męską drużyną VI LO, przegrali z wynikiem 2:1. Walczyli bardzo ciężko, gra była ciekawa i pełna emocji. Nasza szkoła była również miejscem starcia dla CLV Liceum Ogólnokształcącego z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Bohaterek Powstania Warszawskiego ze wspomnianym już wcześniej VI Liceum Ogólnokształcącym im. Tadeusza Reytana. Mecz zakończył się z wynikiem 2:0 dla VI LO. Tak jak powiedziała kiedyś Oprah Winfrey “Tam, gdzie nie ma walki, nie ma siły”. Tego dnia każda drużyna walczyła. Wszystkim serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

Nasi partnerzy

                                       

Copyright © 2020 Arkadiusz Kusak dla ZS39 Rights Reserved.