foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
BASEN na Bełskiej. Otwarty w każdą sobotę w godzinach 7.00 - 15.00. ZAPRASZAMY

Technikum Ogrodnicze

w Zespole Szkół nr 39 w Warszawie

                           

Dokumenty dotyczące rekrutacji w terminie 13 maja 2019 r. - 20 maja 2019 r. przyjmowane są w godz. 8.00 - 15.00

Nasza męska drużyna siatkarska pojechała w środę do XLIX Liceum Ogólnokształcącego z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Johanna Wolfganga Goethego, by zagrać z X Liceum Ogólnokształcącym im. Królowej Jadwigi. Mimo iż przegraliśmy z wynikiem 2:0, to już dawno tak emocjonującego meczu nie było. Chłopcy walczyli zaciekle. Wszyscy przekonaliśmy się, po co na boisku podczas gry jest sędzia i że wykonuje on bardzo ważną pracę. Weźmy do serca słowa Józefa Piłsudskiego “Być zwyciężonym i nie ulec to zwycięstwo. Zwyciężyć i osiąść na laurach to klęska.” Serdecznie gratulujemy wygranej.

Nasi partnerzy

                                       

Copyright © 2019 Arkadiusz Kusak dla ZS39 Rights Reserved.