foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
BASEN na Bełskiej. Otwarty w każdą sobotę w godzinach 7.00 - 15.00. ZAPRASZAMY

Technikum Ogrodnicze

w Zespole Szkół nr 39 w Warszawie

                           

Kopie świadectw ukończenia szkoły, kopie zaświadczeń o wynikach egzaminu przyjmowane będą od 21 czerwca 2019 r. godz. 12.00 do 28 czerwca 2019 r. godz. 15.00

Skuteczne bloki, ataki i przemyślana taktyka. Już po raz 3 w Zespole Szkół nr 39 w Warszawie odbył się Turniej Piłki Siatkowej o Puchar Dyrektora Technikum Ogrodniczego zorganizowany przez Uczniowski Klub Sportowy Ogrodnik. W tegorocznej edycji wzięło udział blisko 50 zawodniczek reprezentujących cztery drużyny.

Drużyny grały systemem "każdy z każdym". Zwyciężyła Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Tłuszczu. Na drugiej pozycji uplasowała się drużyna gospodarzy reprezentująca Uczniowski Klub Sportowy Ogrodnik, a trzecie miejsce zajęła Szkoła Podstawowa im Królowej Jadwigi w Tłuszczu.

Wszystkim drużynom serdecznie dziękujemy za udział w turnieju i życzymy dalszych sukcesów.

Nasi partnerzy

                                       

Copyright © 2019 Arkadiusz Kusak dla ZS39 Rights Reserved.