foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
BASEN na Bełskiej. Otwarty w każdą sobotę w godzinach 7.00 - 15.00. ZAPRASZAMY

Technikum Ogrodnicze

w Zespole Szkół nr 39 w Warszawie

                           

Kopie świadectw ukończenia szkoły, kopie zaświadczeń o wynikach egzaminu przyjmowane będą od 21 czerwca 2019 r. godz. 12.00 do 28 czerwca 2019 r. godz. 15.00

Dnia 3 kwietnia 2019r. uczniowie i uczennice naszej szkoły po raz drugi przystąpili do szkolnego konkursu znajomości gramatyki języka niemieckiego „Mistrz Gramatyki Niemieckiej na Bełskiej”. Do konkursu przystąpiło 25 uczniów z klas 1-3 naszego Technikum. Wszyscy dzielnie zmagali się z tajnikami gramatyki języka Goethego rozwiązując test składający się aż z 70 pytań. Pierwszym Mistrzem Gramatyki została Karolina Schabek z 3a TW 🙂
Drugim Mistrzem została Wanda Pruska z 1a TW 🙂
Trzecim Mistrzem została Zofia Krawczyk z 2a TW 🙂
Wszystkim Mistrzyniom serdecznie gratulujemy. 🙂
Organizator - Ewa Radzikowska

Nasi partnerzy

                                       

Copyright © 2019 Arkadiusz Kusak dla ZS39 Rights Reserved.