foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
BASEN na Bełskiej. Otwarty w każdą sobotę w godzinach 7.00 - 15.00. ZAPRASZAMY

Technikum Ogrodnicze

w Zespole Szkół nr 39 w Warszawie

                           

Moje praktyki odbyły się w Folwarku zwierzęcym na Bródnie w Warszawie. W naszym folwarku mamy różne zwierzęta od małych w postaci kur, królików i kaczek aż po duże jak krowa czy kozy i owce. Na naszych praktykach razem z kolegą i koleżanką nauczyliśmy się dawkowania pasz, oraz jak czyścić wybiegi zwierząt. Pierwszego dnia już czekało nas dość ciekawe zadanie albowiem mieliśmy wizytę u weterynarza z kaczką!

Nasza kaczka zraniła sobie nogę i przez całe praktyki musieliśmy zapewnić jej masaż oraz prywatne kąpielisko. Dodatkowo uczyliśmy się pracy przy kucach. Czyszczenie kopyt oraz czesanie sierści i lonżowanie. Dzięki praktykom zawodowym zostałam tam zatrudniona i swoje umiejętności wykorzystuję w codziennej pracy. Na załączonych fotografiach są pokazane nasze cudowne zwierzaki z którymi mieliśmy okazję pracować. Z. Szafaryn, kl. II b tw

Nasi partnerzy

                                       

Copyright © 2020 Arkadiusz Kusak dla ZS39 Rights Reserved.