foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
BASEN na Bełskiej. Otwarty w każdą sobotę w godzinach 7.00 - 15.00. ZAPRASZAMY

Technikum Ogrodnicze

w Zespole Szkół nr 39 w Warszawie

                           

Podczas pikniku w naszej szkole odbył się również mały turniej w piłce siatkowej. Nasza męska drużyna zmagała się z trzema przeciwnikami. Każdy mecz był wyjątkowy i niepowtarzalny. Zawodnicy dawali z siebie wszystko. Były cztery drużyny Malin Team, drużyna z Parczewa, UKS oraz drużyna naszych absolwentów. Czwarte miejsce zajęła nasza drużyna UKS. Chłopcy dziękujemy, że walczyliście.

Trzecie miejsce zajęła drużyna Malin Team. Drugie miejsce nasi Absolwenci. Cały turniej wygrała drużyna z Parczewa. Wszystkim serdecznie dziękujemy za przybycie. Bardzo dobrze się bawiliśmy. Gratulujemy zawodnikom.

Nasi partnerzy

                                       

Copyright © 2020 Arkadiusz Kusak dla ZS39 Rights Reserved.