foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
BASEN na Bełskiej. Otwarty w każdą sobotę w godzinach 7.00 - 15.00. ZAPRASZAMY

Technikum Ogrodnicze

w Zespole Szkół nr 39 w Warszawie

                           

Niepowtarzalne emocje i niezapomniana zabawa. Wszyscy z niecierpliwością czekaliśmy na ten mecz. Drużyna uczniów prowadziła, jednak nie chcieli oni zakończyć tego starcia tak szybko, więc poświęcili kilka punktów, by grać dalej. Nauczyciele mimo początkowych strat szybko nadrobili braki. Poświęcenie ze strony uczniów, jak i nauczycieli było wielkie.

Każda piłka była dla nich ważna, przez co na boisku bardzo często mogliśmy zobaczyć niejedne upadki. Najważniejsze, że nikomu nic się nie stało, a zawodnicy oszołomieni adrenaliną wstawali z uśmiechem na twarzy i grali dalej. Nauczyciele wygrali z wynikiem 3:2. Wszystkim zawodnikom gratulujemy. Już dawno nie było tylu emocji na boisku.

Nasi partnerzy

                                       

Copyright © 2020 Arkadiusz Kusak dla ZS39 Rights Reserved.