foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
BASEN na Bełskiej. Otwarty w każdą sobotę w godzinach 7.00 - 15.00. ZAPRASZAMY

Technikum Ogrodnicze

w Zespole Szkół nr 39 w Warszawie

                           

4 października 2019r. uczniowie trzech  klas pierwszych: TAKa, TWBP i TOŚP, wraz z wychowawcami, odwiedzili teatr Imka w Warszawie. Udział w uczcie duchowej, jakiej dostarczył nam spektakl „ Król Edyp” Sofoklesa, w reżyserii odtwórcy głównej roli Jarosława Szweca, na długo pozostanie w naszej pamięci.

Po teatrze przyszedł czas na integrację. Żwawym krokiem, posiłkując się warszawską komunikacją miejską, dotarliśmy na czas do celu. A tam czekały na nas biesiadnie zastawione stoły. Integrowaliśmy się zacnie i zadowoleni, z mocnym przekonaniem powtarzania takich przedsięwzięć w przyszłości, powróciliśmy do domów na zasłużony odpoczynek ,zresztą.

A,że się działo, spójrzcie tylko na te zdjęcia…

Nasi partnerzy

                                       

Copyright © 2020 Arkadiusz Kusak dla ZS39 Rights Reserved.