Jednym z wydarzeń, które odbyły się w naszej szkole w ramach Europejskiego Dnia Języków była lekcja  przez Skype’a zorganizowana w dniu 25 września przez Goethe-Institut w Warszawie, w której uczestniczyli uczniowie klasy 3 A TAK (technik architektury krajobrazu) pod opieką pani Anny Stawarz. Lekcja o tematyce ekologicznej odbyła się w języku niemieckim z wykorzystaniem aplikacji mobilnych takich jak LearningApps i Kahoot oraz materiałów filmowych.

Nauczyciele języka angielskiego (pani  K. Gontarz, M. Martyniuk, A. Stawarz i A.Turek) wykorzystując aplikację Kahoot, przeprowadzili interaktywne quizy językowe, które  sprawdzały wiedzę uczniów w zakresie języka angielskiego oraz innych języków europejskich.  Wszystkim uczniom dziękujemy za aktywny udział w wydarzeniach.

Nauczyciele języka angielskiego:

Katarzyna Gontarz, Magdalena Martyniuk, Anna Stawarz, Anna Turek

Copyright © 2019 Arkadiusz Kusak dla ZS39 Rights Reserved.