foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
BASEN na Bełskiej. Otwarty w każdą sobotę w godzinach 7.00 - 15.00. ZAPRASZAMY

Technikum Ogrodnicze

w Zespole Szkół nr 39 w Warszawie

                           

Z okazji 85-lecia naszej szkoły odbył się turniej piłki siatkowej. Przyjechały do nas drużyny z X Liceum Ogólnokształcącego im. Królowej Jadwigi, XLIX Liceum Ogólnokształcącego z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Johanna Wolfganga Goethego, XXXIV Liceum Ogólnokształcącego z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Miguela de Cervantesa.

Gra była bardzo wyrównana. Każda szkoła chciała pokazać się z najlepszej strony, zawodniczki grały do ostatniego punktu. Mimo dobrze zapowiadającej się gry, nasze zawodniczki przegrały trzy mecze. Drugie miejsce zdobyło Liceum numer 10, a zwyciężczyniami głównej nagrody zostały zawodniczki Liceum numer 49. Cały turniej odbył się dzięki prężnie działającego Uczniowskiego Klubu Sportowego “Ogrodnik”. Wszystkim serdecznie dziękujemy za przybycie, gratulujemy zajętych miejsc oraz liczymy na kolejne spotkania na boisku.

Nasi partnerzy

                                       

Copyright © 2020 Arkadiusz Kusak dla ZS39 Rights Reserved.