foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
BASEN na Bełskiej. Otwarty w każdą sobotę w godzinach 7.00 - 15.00. ZAPRASZAMY

Technikum Ogrodnicze

w Zespole Szkół nr 39 w Warszawie

                           

Rocznica odzyskania przez Polskę niepodległości, a wraz z nią uroczyste świętowanie tego wielkiego wydarzenia, na stałe wpisała się w kalendarz szkolnych uroczystości. Także i w naszej szkole 12 listopada 2019 r. odbył się z tej okazji apel. W uroczystym apelu, który rozpoczął się od wprowadzenia pocztu sztandarowego i odśpiewania hymnu narodowego, wzięli udział uczniowie naszej szkoły, nauczyciele i pracownicy szkoły.

Uczniowie klasy II TOŚ przedstawili program artystyczny o patriotycznym charakterze, a uczniowie klasy I a TAK przygotowali dekoracje patriotyczne. Podczas apelu z okazji Święta Niepodległości nastąpiła też wymiana pocztu sztandarowego.

Nasi partnerzy

                                       

Copyright © 2020 Arkadiusz Kusak dla ZS39 Rights Reserved.