To już trzeci rok, w którym Bełska jest zaczytana! Nasza młodzież nie odmawia włączania się w akcje czytelnicze organizowane w szkole ?
W miniony czwartek kolejny raz udowodniliśmy, że chcemy, możemy i potrafimy zorganizować Wspólne czytanie.
Tym razem wybór był oczywisty. Miłośnicy literatury do dziś żywo dyskutują na temat Literackiej Nagrody Nobla dla Olgi Tokarczuk.

Od godzin porannych nieprzerwanie czytaliśmy "Prawiek i inne czasy".
Pani Grażyna Wojtowicz przypomniała historię przyznawania nagrody Nobla oraz przygotowała prezentację nt. polskich noblistów w dziedzinie literatury.
Ponieważ nie wszyscy znali osobę p. Olgi Tokarczuk, Pani Joanna Sokół wygłosiła krótki referat dotyczący życia i twórczości noblistki.
Dziękuję Pani Grażynie Wojtowicz, Pani Joannie Sokół, Panu Jakubowi Łężnemu za pomoc w przygotowaniu i przeprowadzeniu akcji oraz uczniom za tak liczny udział.
Zapraszam na kolejne spotkania czytelnicze ?
M. Cupryjak-Puchała

Copyright © 2019 Arkadiusz Kusak dla ZS39 Rights Reserved.