foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
.

Technikum Ogrodnicze

w Zespole Szkół nr 39 w Warszawie

                           

Naszą szkołę podczas turnieju Mikołajkowego w piłce siatkowej reprezentowały dwa zespoły dziewcząt i jeden zespół chłopców. Pierwszy skład rozpoczął wygranym meczem 21:17. Mecz przebiegł bardzo szybko i zanim zawodniczki dobrze się rozgrzały, rozgrywka dobiegła końca. Niestety dalej już nie było tak kolorowo. Jednak należy pochwalić dziewczyny za walkę o każdy punkt. Nie poddawały się do samego końca. Trzecie spotkanie zakończyło się wynikiem 21.13, co dla nas oznaczało kolejną wygraną.

Nasza męska drużyna pokazała, że często to, co wydaje się niemożliwe, jest do zrobienia. Jednak czasem nawet najprostsze rzeczy okazują się trudne do zdobycia. Dziękujemy wam, że się nie poddaliście i liczymy na kolejne wygrane. Podczas wszystkich pojedynków była bardzo dobra atmosfera. Na twarzach zawodników królował uśmiech pomieszany ze skupieniem. Wszyscy świetnie się bawili. Gratulujemy wszystkim drużynom i liczymy na kolejne tak udane spotkania.

Nasi partnerzy

                                       

Copyright © 2020 Arkadiusz Kusak dla ZS39 Rights Reserved.