foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
BASEN na Bełskiej. Otwarty w każdą sobotę w godzinach 7.00 - 15.00. ZAPRASZAMY

Technikum Ogrodnicze

w Zespole Szkół nr 39 w Warszawie

                           

Tegoroczne jasełka odbyły się pod hasłem "7 lirycznych spojrzeń na Boże Narodzenie" przygotowane przez młodzież pod opieką p. prof. Jakuba Łężnego. Na program artystyczny składały się wiersze znanych poetów, które w mniej lub bardziej symboliczny sposób nawiązywały do świątecznych tradycji i skłaniały do refleksji nad cudem narodzin. Recytacje uświetniły występy szkolnego chóru, który entuzjastycznym wykonaniem zachęcił do wspólnego kolędowania. Rozstrzygnięto także konkurs na najlepiej wykonana kolędę, stroik świąteczny i kartkę. J. Łężny, zdj. Zuzia K. 3 TAK

Nasi partnerzy

                                       

Copyright © 2020 Arkadiusz Kusak dla ZS39 Rights Reserved.