foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
BASEN na Bełskiej. Otwarty w każdą sobotę w godzinach 7.00 - 15.00. ZAPRASZAMY

Technikum Ogrodnicze

w Zespole Szkół nr 39 w Warszawie

                           

W dniu 16 stycznia klasy 2 TO i 3 TO brały udział w X edycji Targach Sadownictwa i Warzywnictwa w Ptak Warsaw Expo w Nadarzynie k/Warszawy.
Podczas tej jubileuszowej edycji Targów Sadownictwa i Warzywnictwa wystawcy z kraju i zagranicy prezentowali bogatą ofertę środków produkcji: innowacyjne nawozy, środki ochrony roślin, produkty wspierające produkcję ogrodniczą. W targach brały udział firmy zajmujące się chłodnictwem i przechowalnictwem, firmy dostarczające maszyny do pracy w sadzie i ogrodnictwie, do sortowania i pakowania owoców oraz warzyw. Obecni byli także producenci materiału szkółkarskiego, firmy handlujące owocami i specjalizujące się w ich przetwórstwie.

Uczniowie mogli wziąć udział w wykładach polskich i zagranicznych specjalistów: w konferencji sadowniczej „Ekologia w ogrodnictwie – czy to się opłaca?”, konferencji o warzywach polowych oraz konferencji na temat upraw pod osłonami.

To wyjątkowe wydarzenie dedykowane profesjonalistom z branży ogrodniczej i wszystkim którzy interesują się ogrodnictwem było okazją do zdobycia wiedzy z zakresu nowych technologii i wielu innowacyjnych rozwiązań.

Dla uczniów była to niezwykle ciekawa i inspirująca lekcja.
Bożena Banaszek

Nasi partnerzy

                                       

Copyright © 2020 Arkadiusz Kusak dla ZS39 Rights Reserved.