foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
.

Technikum Ogrodnicze

w Zespole Szkół nr 39 w Warszawie

                           

Drodzy maturzyści!!! 8 czerwca rozpoczynamy matury. Ze względów bezpieczeństwa i przestrzegania procedur egzaminy odbędą się w kilku salach. Będziecie też wchodzić 3 wejściami do szkoły: wejściem głównym, przez basen i przez warsztaty. Informacja o miejscu Waszego egzaminu będzie wywieszona o 8.00 w każdy dzień egzaminu przy wejściu głównym. Prosimy nie wchodzić do szkoły wejściem głównym, tylko udać się pod wejście zgodnie z listą i dopiero tam będziecie wpuszczani na egzamin od godziny 8.30. Proszę pamiętać o zabraniu dwóch czarnych długopisów i odpowiednich przyborów (kalkulator, linijka , cyrkiel) oraz własnej wody. Proszę zapoznać się też z podanymi wytycznymi dotyczącymi bezpieczeństwa podczas egzaminów:

Nasi partnerzy

                                       

Copyright © 2020 Arkadiusz Kusak dla ZS39 Rights Reserved.