.

Od 13 do 18 sierpnia br. komisja rekrutacyjna

pracuje w godzinach 9.00 - 15.00

ZAPRASZAMY!

Drogi ósmoklasisto, jeśli jeszcze zastanawiasz się jaką szkołę wybrać to chcemy zachęcić Cię do zostania uczniem naszego Technikum.
Bliski jest Ci świat przyrody oraz zwierząt? Chcesz dbać o środowisko i Naszą planetę ? Najlepsze wykształcenie otrzymasz w murach naszej szkoły.
Połączenie przedmiotów zawodowych i ogólnokształcących to gwarancja sukcesu. Oferujemy cztery nowoczesne i pożądane na rynku pracy kierunki:
-technik architektury krajobrazu
-technik ochrony środowiska
-technik ogrodnik
-technik weterynarii

Oprócz nauki czekają na Ciebie również przyjemności. W naszym Technikum posiadamy szerokie zaplecze sportowe m.in. basen oraz siatkarski klub sportowy. W szkole nie będziesz się nudził. Możesz brać udział w licznych kółkach zainteresowań, kursach i szkoleniach, dzięki którym rozwiniesz swoją wiedzę i talenty.
Praktyki i wycieczki zawodowe pozwolą Ci poznać tajemną wiedzę Twojego zawodu od praktycznej strony.
Nasza szkoła zapewnia bezpieczeństwo i nowoczesną naukę dostosowaną do współczesnego rynku pracy.
Technikum Ogrodnicze na Bełskiej to szkoła dla Ciebie, dołącz do nas!
Zachęcamy do obejrzenia filmu promocyjnego :

film promocyjny

Copyright © 2020 Arkadiusz Kusak dla ZS39 Rights Reserved.