foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
.

Technikum Ogrodnicze

w Zespole Szkół nr 39 w Warszawie

                           

Uwaga Maturzyści! W ostatnim tygodniu, na lekcjach języka polskiego i godzinie z wychowawcą, rejestrowaliście się do Salonu Maturzystów Perspektywy 2020. Przypominamy, że tegoroczna edycja odbywa się wyłącznie online! Jeśli szukacie odpowiedzi na pytania, jakie przedmioty wybrać na maturze? Czy studiować? W jakim mieście studiować? Jaką uczelnię wybrać? Koniecznie zalogujcie się 21 września (poniedziakek) na Mazowiecki Salon Maturzystów Perspektywy 2020. Każdy uczestnik Salonu będzie mógł pobrać e-book Informatora dla Maturzystów Perspektywy 2021. Wszyscy otrzymacie Certyfikat Uczestnika Salonu Maturzystów Perspektywy 2020 wraz z podsumowaniem Waszej indywidualnej aktywności salonowej.

salonmaturzystow.pl

Nasi partnerzy

                                       

Copyright © 2020 Arkadiusz Kusak dla ZS39 Rights Reserved.