foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
.

Technikum Ogrodnicze

w Zespole Szkół nr 39 w Warszawie

                           

Firma Mggp Aero Sp. z o.o. szuka osób do pracy przy terenowej inwentaryzacji drzew na terenie Warszawy. Praca opiera się na systemie pomiarowym zaimplementowanym w smartfonie (zapewniamy niezbędny do pracy sprzęt). Praca co najmniej do połowy listopada. Od operatorów oczekujemy odpowiedzialności i sumienności w wykonywanych zadaniach. Przed przystąpieniem do prac każdy przejdzie szkolenie teoretyczne oraz praktyczne. Preferowana dyspozycyjność kandydata to 5 dni w tygodniu po 8 godzin, które można ustawiać indywidualnie. Wszelkie pytania prosimy kierować na:

adres e-mail: 

  • Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
  • Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

lub pod numerem telefonu:

  • 539 670 667

Nasi partnerzy

                                       

Copyright © 2020 Arkadiusz Kusak dla ZS39 Rights Reserved.