foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
.

Technikum Ogrodnicze

w Zespole Szkół nr 39 w Warszawie

                   

 

29 września 2020r. odbył się w naszej szkole w ramach Europejskiego Dnia Języków Obcych  konkurs: Niemcy - nasz zachodni sąsiad”.Konkurs zorganizowała i prowadziła  p. Ewa Stasiak-Korpak , w oparciu o formułę znanego teleturnieju: „Jeden z dziesięciu”. Uczestnicy, uczniowie klasy 2TAKA  wykazali się dużą  wiedzą o naszym zachodnim sąsiedzie. Jednak , jak to w konkursach bywa, musieliśmy wyłonić zwycięzców.

I tak zostali nimi:

I miejsce : Mateusz Wnorowski

II miejsce : Wiktoria Chudobińska

III miejsce: Bartłomiej Michalak

Tradycję propagowania wiedzy o Niemczech i niemieckim obszarze językowym będziemy kontynuować również w przyszłości. A zatem do zobaczenia w następnej edycji konkursu!

Ewa Stasiak-Korpak

Nasi partnerzy

                                       

Copyright © 2021 Arkadiusz Kusak dla ZS39 Rights Reserved.