foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
.

Technikum Ogrodnicze

w Zespole Szkół nr 39 w Warszawie

                           

W dniu 5 października w Naszej Szkole był obchodzony Światowy Dzień Zwierząt, który zapoczątkował trwający do 11 października Światowy Tydzień Zwierząt.
Głównym celem obchodów Światowego Dnia Zwierząt jest zwrócenie uwagi na problemy zagrożonych wyginięciem gatunków zwierząt i zachęcenie do wspierania ich ochrony. To święto ma także na celu zmianę zachowania ludzi w stosunku do zwierząt i uświadomienie im, że zwierzę to istota żywa, a nie rzecz i ma swoje prawa.
Z tej okazji klasa Ia TW wraz z wychowawcą zorganizowała dla pozostałych uczniów wystawę gatunków zagrożonych namalowanych własnoręcznie na szkle oraz konkurs na selfie ze swoim pupilem. Starsze klasy wykonały planszę w kształcie krowy, gdzie wszyscy uczniowie mogli przyklejać swoje pomysły jak zapobiegać cierpieniu wśród zwierząt. Odbyła się również sprzedaż maseczek w celu zbiórki funduszy dla potrzebujących psów.
Agnieszka Walesiak
Olga Żurowska

Nasi partnerzy

                                       

Copyright © 2020 Arkadiusz Kusak dla ZS39 Rights Reserved.