foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
BASEN na Bełskiej. Otwarty w każdą sobotę w godzinach 7.00 - 15.00. ZAPRASZAMY

Technikum Ogrodnicze

w Zespole Szkół nr 39 w Warszawie

                           

 

Od 1 września br. nowym Dyrektorem Zespołu Szkół nr 39 im. prof. Edmunda Jankowskiego została Pani mgr Dorota Nasierowska. Gratulujemy wygranego konkursu!

Pragniemy podziękować Pani mgr inż. Annie Bernaciak za pasję i lata intensywnej pracy. Życzymy Pani wszelkiej pomyślności, zdrowia i zadowolenia z życia osobistego. Zawsze będziemy chętnie widzieć Panią w naszej Szkole.

Dziękujemy także nauczycielom, którzy przez wiele lat ciężko pracowali na sukcesy uczniów naszej Szkoły a którzy są dziś w szczęśliwych dla siebie miejscach.

Szanowna Pani Dyrektor! Czujemy, że nadchodzą zmiany! Pani wybór obudził wielkie oczekiwania i nadzieje w całej społeczności szkolnej. Dotyczą one nie tylko pilnej modernizacji bazy dydaktycznej Szkoły i warsztatów szkolnych lecz także pozyskiwania funduszy na innowacyjne projekty i współpracę ze sponsorami. Myśląc o dobru naszej Szkoły przede wszystkim mamy na myśli jej promocję i stworzenie nowoczesnych kierunków nauczania, które będą odpowiedzią na zapotrzebowanie rynku pracy. Liczymy na to, że będzie Pani, wobec władz Dzielnicy, twardym negocjatorem naszych postulatów.

Życzymy Pani Dyrektor spełnienia planów i pasji, wiele ludzkiej życzliwości, siły i nadziei, wytrwałości oraz sukcesów w życiu zawodowym i rodzinnym. 

Maksym Rogala wraz z Samorządem Uczniowskim

 

Nasi partnerzy

                                       

Copyright © 2020 Arkadiusz Kusak dla ZS39 Rights Reserved.