foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
.

Technikum Ogrodnicze

w Zespole Szkół nr 39 w Warszawie

                      

 

Memoriał Urszuli Marciniak – krajowe zawody w rozwiązywaniu łamigłówek matematycznych.

Co roku, 29 stycznia, obchodzimy Dzień Składanki i Łamigłówki. To święto rozwiązywania zagadek matematycznych, które uczą logicznego myślenia, rozwijają kreatywność oraz wyobraźnię.

Dla nas świętem łamigłówki był dzień 10 marca – udział naszych uczniów w Memoriale Urszuli Marciniak, czyli krajowych zawodach w rozwiązywaniu łamigłówek matematycznych. W kwalifikacjach szkolnych wzięło udział 15 uczniów.

W finale ogólnopolskim naszą szkołę reprezentował jeden uczeń Jakub Jamrozowicz z klasy 4bTW. Jakub, nie tylko w szkole uzyskała najwyższy wynik, ale przede wszystkim zakwalifikował się do wielkiego finału! W wielkim finale, 27 marca, godnie reprezentował naszą szkołę, wykazał się logicznym myśleniem, błyskotliwością i walecznością - rozwiązał wszystkie zadania. Udział naszego ucznia w Memoriale zakończył się zajęciem przez Niego 11. miejsca na 112 uczestników.

Gratulujemy Wszystkim biorącym udział w konkursie, a w szczególności Jakubowi.

Nasi partnerzy

                                       

Copyright © 2021 Arkadiusz Kusak dla ZS39 Rights Reserved.