Kopie świadectw ukończenia szkoły, kopie zaświadczeń o wynikach egzaminu przyjmowane będą od 21 czerwca 2019 r. godz. 12.00 do 28 czerwca 2019 r. godz. 15.00

W sobotę 19. września uczniowie naszej Szkoły: Alicja Borecka, Natalia Stecka, Agnieszka Zdroik, Patryk Zdanowicz, Jerzy Fiszer, Eryk Szczepański, Paweł Ostrowski, Marcin Wojdyna, Klaudia Zientarska, Patrycja Wielądek, Natalia Qureshi, Jakub Żyliński, Jakub Kołodziejczyk wzięli udział w akcji zorganizowanej przez Fundację "Nasza Ziemia" „Sprzątanie Świata” przy Jeziorku Czerniakowskim. Udzielili także wywiadu dla TVP Warszawa. Dziękujemy za poświęcony czas i wasze zaangażowanie!

Wyrazy wdzięczności składamy Pani prof. Annie Ziółkowskiej, która była koordynatorem akcji i sprawowała opiekę nad uczniami.

Wywiady z uczniami można obejrzeć tu:

Copyright © 2019 Arkadiusz Kusak dla ZS39 Rights Reserved.