foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
BASEN na Bełskiej. Otwarty w każdą sobotę w godzinach 7.00 - 15.00. ZAPRASZAMY

Technikum Ogrodnicze

w Zespole Szkół nr 39 w Warszawie

                           

28 listopada klasa III TAK wybrała się do Ogrodu Botanicznego w Powsinie. Mimo jesiennej pory ogród wyglądał przepięknie. Po ogrodzie oprowadzał nas dr Artur Zagajewski. O tej porze roku szczególnie widoczne są roślin iglaste. W szklarni zakwitły już kamelie.

Wiktoria jest laureatką Stypendium Prezesa Rady Ministrów jako najlepsza uczennica w szkole. Jest utalentowana w wielu dziedzinach, a to tego koleżeńska, sympatyczna i niezwykle skromna.
Niech będzie wzorem dla wszystkich uczniów naszej szkoły. :-)
Serdeczne gratulacje!

"Kółko pszczelarskie zimą czyli co może powstać z wosku pszczelego".
Zimą, gdy nie ma prac w pasiece, uczniowie z kółka pszczelarskiego zajęli się wyrobem pięknych, pachnących świec z naturalnego wosku.

Dnia 7 listopada w naszej szkole odbył się pierwszy etap Olimpiady Języka angielskiego. Wczoraj otrzymaliśmy wspaniałą wiadomość od Komitetu Głównego OJA potwierdzającą zakwalifikowanie się dwóch uczennic do etapu okręgowego. Gratulujemy Klaudii Perkowskiej z klasy II TWB oraz Weronice Połosak z IV A TW. Trzymamy kciuki za kolejny etap który odbędzie się już 10 stycznia na Uniwersytecie SWPS W Warszawie. We are extremely proud and happy!


To już trzeci rok, w którym Bełska jest zaczytana! Nasza młodzież nie odmawia włączania się w akcje czytelnicze organizowane w szkole ?
W miniony czwartek kolejny raz udowodniliśmy, że chcemy, możemy i potrafimy zorganizować Wspólne czytanie.
Tym razem wybór był oczywisty. Miłośnicy literatury do dziś żywo dyskutują na temat Literackiej Nagrody Nobla dla Olgi Tokarczuk.

Czytaj więcej: Bełska jest zaczytana

Rocznica odzyskania przez Polskę niepodległości, a wraz z nią uroczyste świętowanie tego wielkiego wydarzenia, na stałe wpisała się w kalendarz szkolnych uroczystości. Także i w naszej szkole 12 listopada 2019 r. odbył się z tej okazji apel. W uroczystym apelu, który rozpoczął się od wprowadzenia pocztu sztandarowego i odśpiewania hymnu narodowego, wzięli udział uczniowie naszej szkoły, nauczyciele i pracownicy szkoły.

Czytaj więcej: Rocznica odzyskania przez Polskę niepodległości

Nasi partnerzy

                                       

Copyright © 2019 Arkadiusz Kusak dla ZS39 Rights Reserved.