W dniu 15.06.2018 r. na zaproszenie pani dyrektor naszą szkołę odwiedził p. Marcin Dorociński – wybitny polski aktor, a do tego miłośnik przyrody. Spotkał się z uczniami kształcącymi się w zawodzie technik weterynarii i opowiadał o swojej miłości do zwierząt i pracy na ich rzecz, m.in. o zaangażowaniu w pomoc w znalezieniu domu zwierzętom ze schronisk.

Czytaj więcej: Marcin Dorociński na Bełskiej

CZY WIECIE ŻE NA BEŁSKIEJ MAMY NAJLEPSZĄ EKIPĘ BUDOWLANĄ? Budowa i montaż na fundamencie kwietnika kaskadowego.

W bieżącym roku szkolnym  w klasie 2 TO zajęcia z przedmiotu Uprawy ogrodnicze realizowane były z wykorzystaniem innowacji pedagogicznej: „Hortiterapia – inne wykorzystanie roślin ogrodniczych”. Hortiterapia (inaczej Ogrodoterapia) to jedna z najnowszych form terapii wspomagającej rehabilitację, wykorzystująca rośliny w celu poprawy kondycji fizycznej i psychicznej człowieka. Ogrodoterapia polega na przebywaniu w ogrodach specjalnie przystosowanych (terapia bierna) lub poprzez czynny udział w wykonywanych pracach w ogrodzie, szklarni.

Czytaj więcej: Podsumowanie innowacji pedagogicznej

Już można głosować na naszą siłownię plenerową!!!

Najprościej przez internet. Wejdź na stronę app.twojbudzet.um.warszawa.pl. Podaj adres e-mail, na który przyjdzie link aktywacyjny. Dopiero po kliknięciu w link, będzie możliwe oddanie głosów.

1. Wybierz dzielnicę Mokotów

2. Wybierz obszar Wierzbno Wyględów

3. Wybierz nasz projekt, mamy numer 7

4. Wpisz swoje dane osobowe. Twoje dane nie będą jednak nikomu udostępnione.

5. Zagłosuj!!!

Nie masz ukończonych 18 lat, nie szkodzi! Jeśli zagłosujesz przez Internet wystarczy, że Twój rodzic lub opiekun uzupełni swoje dane i wyrazi zgodę na formularzu elektronicznym, który pojawi się po tym, jak podasz swój nr PESEL