.

W poniedziałek 20 września klasa II To wybrała się do szkółki drzew owocowych, należącej do Państwa Anny i Ryszarda Nowakowskich w Lewiczynie. Właściciel pokazał uczniom metody szczepienia i uprawy szlachetnych odmian drzew i krzewów owocowych. Powierzchnia szkółek zajmuje ok 660 ha więc było co oglądać. Pan Nowakowski dysponuje też ogromnym parkiem maszyn i urządzeń potrzebnych do prac szkółkarskich.

Szanowni Uczniowie przed nami wybory na przewodniczącego Samorządu Uczniowskiego. W tym roku kandydują cztery panie. Są to:
1. Bąk Edyta z klasy 3 TWA(G)
2. Kołtuńska Zuzanna z klasy 3 TWA (P)
3. Kurek Martyna z klasy 3 TWB (G)
4. Leszczyńska Amelia z klasy 3 TWA (P).
W tym tygodniu rozpoczęła się kampania wyborcza zaś wybory na stanowisko przewodniczącego samorządu uczniowskiego odbędą się w dniach 28 - 30 września 2021 r.
Kandydującym uczennicom życzymy powodzenia !!!

Zapraszamy do zapoznania się ze zmianami w planach lekcji od 06.09.2021

Plany lekcji

Zapraszamy rodziców na zebrania:

06.09 - klasy pierwsze godz.17.30 spotkanie z Dyrekcją szkoły na sali gimnastycznej. Godz. 18.00 zebranie klas pierwszych i kl.II b TW z wychowawcami w salach, pozostałe klasy krótkie spotkanie informacyjne online godz.18.00,

13.09. godz.17.30 - zebranie w szkole klas drugich (bez kl.IIbTW), trzecich i czwartych.

Copyright © 2021 Arkadiusz Kusak dla ZS39 Rights Reserved.