foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
.

Technikum Ogrodnicze

w Zespole Szkół nr 39 w Warszawie

                      

 

Drodzy Uczniowie, Szanowni Rodzice
wszyscy mamy świadomość, jak ważna jest edukacja i jak istotny jest wybór szkoły. Dobra szkoła wspiera w twórczych poszukiwaniach, umożliwia wszechstronny rozwój oraz ma wpływ na wybory uczniów i ich decyzje co do dalszej ścieżki kariery. Dobra szkoła daje nie tylko wiedzę i umiejętności, ale także kształtuje postawę życiową młodego człowieka.

Czytaj więcej: informator „Wybierz szkołę dla siebie”

Młoda... zdolna... Klaudia z z 2 twbg 🙂 (zapraszamy do obejrzenia filmików w komentarzach)
hejka! Mam na imię Klaudia i chodzę do klasy 2twbg. Trenuję lekkoatletykę, a konkretnie wielobój lekkoatletyczny. Swoją przygodę z tym sportem zaczęłam już na początku 5 klasy podstawówki, jednak w "poważnych" zawodach zaczęłam startować dopiero w 2018r.

Czytaj więcej: Młoda i zdolna

Drodzy Uczniowie!

Samorząd Uczniowski serdecznie zaprasza Was do udziału w konkursie na najpiękniejszy Wiersz o Wiośnie, którego celem jest rozwijanie umiejętności literackich.

regulamin konkursu

Jak co roku w Naszej Szkole, z okazji Święta Liczby π odbył się konkurs dla wszystkich, którzy kochają matematykę i potrafią logicznie myśleć 😉 Uczniowie zostali podzieleni na pokoje, gdzie wspólnie rozwiązywali zagadki matematyczne. Wyniki już wkrótce, a najlepsze 3 pary spotkają się w finale 22.03.
Dziękujemy za udział w konkursie:)
M.Kusiak - Wielądek
A.Tchorek

 Zespół uczniów z klasy II technikum ogrodniczego  wraz z opiekunem Katarzyną Rokicką przystąpił do projektu “Tradycyjny Sad“.

TRADYCYJNY SAD" to ogólnopolski projekt edukacyjny organizowany jest przez Fundację Banku Ochrony Środowiska z myślą o zachowaniu różnorodności biologicznej Polski i zdrowiu społeczeństwa.   prezentacja

Czytaj więcej: Tradycyjny Sad

Kolejny "Młody zdolny" - historyk weterynarz. 🙂
Cześć! Nazywam się Natan, jestem uczniem klasy 3BTW. Od połowy gimnazjum działam w rekonstrukcji historycznej, natomiast samą pasję do historii oraz umundurowania mam już od szkoły podstawowej. Wywodzi się to od mojego prapradziadka Walentego Wojnarowicza, przed wojną porucznika korpusu wojsk łączności, podczas wojny kapitanem sił zbrojnych na zachodzie a po wojnie powrócił do kraju już jako major.

Czytaj więcej: Kolejny "Młody zdolny"

Nasi partnerzy

                                       

Copyright © 2021 Arkadiusz Kusak dla ZS39 Rights Reserved.