foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
BASEN na Bełskiej. Otwarty w każdą sobotę w godzinach 7.00 - 15.00. ZAPRASZAMY

Technikum Ogrodnicze

w Zespole Szkół nr 39 w Warszawie

                           

W dniu 20 kwietnia , na dużej przerwie, w ramach obchodów Dnia Ziemi,  klasy II i III toś zorganizowały happening „Ratujmy Serce Karpat”  podczas którego uczniowie z zawodu technik ochrony środowiska informowali innych o możliwości poparcia petycji w sprawie utworzenia  w okolicach Przemyśla, Turnickiego Parku Narodowego.  Petycję przygotowała organizacja WWF, a u nas można ją było podpisać dzięki tabletom, które otrzymała klasa  II T za udział w programie „Przedsiębiorcza Młodzież” i pomocy naszego informatyka – pana Arkadiusza Kusaka.

Czytaj więcej: Jak obchodziliśmy Dzień Ziemi?

W dniu 11.04.2018 r  w Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Nowej Wsi odbył się Międzyszkolny Turniej Wiedzy Ogrodniczej. Była to druga edycja turnieju – skierowana dla uczniów klas techników kształcących w zawodzie technik ogrodnik z województw: mazowieckiego, łódzkiego i świętokrzyskiego.  Celem Turnieju było promowanie wiedzy z zakresu nowych technologii i środków produkcji w ogrodnictwie, nawiązywanie kontaktów między szkołami, integracja uczniów kształcących się w zawodzie technik ogrodnik.

PODZIĘKOWANIE

Czytaj więcej: Turniej ogrodniczy w Nowej Wsi

To była bardzo pracująca sobota :-) Dzień otwarty zawsze budzi wiele emocji. Wszyscy pracowali intensywnie nad przygotowaniem tego wydarzenia, bo też spodziewaliśmy się wielu gości.

Czytaj więcej: Dzień otwarty

Nasi partnerzy

                                       

Copyright © 2018 Arkadiusz Kusak dla ZS39 Rights Reserved.