foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
BASEN na Bełskiej. Otwarty w każdą sobotę w godzinach 7.00 - 15.00. ZAPRASZAMY

Technikum Ogrodnicze

w Zespole Szkół nr 39 w Warszawie

                           

Co artysta ma na myśli? Czyli autorskie spotkanie z Wojtkiem Miłoszewskim. 

W ostatnich dniach przed feriami na miłośników literatury Zespołu Szkół nr 39 czekała nie lada gratka. Na zaproszenie  p. dyrektor Doroty Nasierowskiej biblioteka szkolna gościła Wojtka Miłoszewskiego, polskiego scenarzystę, dramaturga, współczesnego autora trzech powieści.

Czytaj więcej: Spotkanie z Wojtkiem Miłoszewskim

Walentynki a my znowu gramy w siatkówkę. W czwartek grały klasy 1aTAK, 2TO/TOŚ, 3aTW, 4TO. Mecze były zaciekłe i bardzo emocjonujące. Gracze nie mogli sobie pozwolić na rozkojarzenie na boisku, gdyż każdy punkt mógł przeważyć, czy znajdą się w kolejnym etapie, czy też nie. Dalej przechodzą klasy 4TO i 1aTAK. Poziom był tak wyrównany, że nie dało się przewidzieć wyników końcowych. Tablice z wynikami się kończyły, a oni grali dalej. Teraz tylko czekamy na termin kolejnego etapu. Niech wygra najlepszy, powodzenia!

Pierwsze półrocze nauki za nami. 13.02. odbył się apel podsumowujący wyniki nauki, frekwencji oraz różnych aktywności uczniów. Uczniowie otrzymali nagrody za udział w wielu konkursach szkolnych i pozaszkolnych, a p. prof. Hanna Zabża nagrodziła uczniów za zaangażowanie w projekt "Mądry i silny nie pali". Apel przygotował samorząd uczniowski i p. prof. J. Stolc.

Nasi partnerzy

                                       

Copyright © 2019 Arkadiusz Kusak dla ZS39 Rights Reserved.