foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
BASEN na Bełskiej. Otwarty w każdą sobotę w godzinach 7.00 - 15.00. ZAPRASZAMY

Technikum Ogrodnicze

w Zespole Szkół nr 39 w Warszawie

                           

Miło nam poinformować, że firma VET-ANIMAL postanowiła wesprzeć nasze szkolne kółko pszczelarskie i przekazała dla naszych pszczół swoje produkty.
BARDZO DZIĘKUJEMY!!!!

Pod koniec kwietnia pierwsze klasy weterynaryjne pojechały na wycieczkę do Torunia. W programie wycieczki: zwiedzanie Starego Miasta: Brama Klasztorna, Krzywa Wieża, Rynek Staromiejski, Ratusz, pomnik Mikołaja Kopernika, kościół NMP, katedra św. Janów, ruiny zamku krzyżackiego, seans w Planetarium, Piernikarnia Mistrza Bogumiła - warsztaty robienia pierników. Dla wszystkich wycieczka upłynęła w miłej atmosferze.

W środę 15 maja klasa 1TOŚ zorganizowała wydarzenie pt. ,,AKCJA SEGREGACJA’’. Program ten ma na celu sprawić, aby nasza szkoła należała do grona szkół rozwijających się i szczególnie dbających o środowisko.  Uczniowie pod czujnym okiem opiekunów włożyli wiele trudu i pracy, aby wszystko dobrze funkcjonowało i (co najważniejsze) było zgodne z ich myślą przewodnią-dbajmy o środowisko.

Czytaj więcej: Akcja segregacja

W dniu 13.04.19 r. w Małogoszczu odbyła się I Świętokrzyska Wystawa Rasowych Świnek Morskich,sędziowana przez Eliska Plackova (CZ) oraz II Świętokrzyska Wystawa Rasowych Świnek Morskich, sędziowana przez Monikę Spychała-Komorowską (PL). W wystawie wzięła udział Aleksandra Skrobska z klasy IIaTW ze swoją hodowlą FANTASTIC TEDDY CAVIA. Wystawy zakończyły się w sukcesem. W I i II wystawie GUDI uplasował się na I miejscu w klasie US TEDDY BABY, a w II Gudi został wybrany jako najlepsza świnka w rasie US TEDDY. Gudi otrzymał puchar BIS III BABY, został trzecią najładniejszą świńską na wystawie w klasie BABY.

Nasi partnerzy

                                       

Copyright © 2019 Arkadiusz Kusak dla ZS39 Rights Reserved.