foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
BASEN na Bełskiej. Otwarty w każdą sobotę w godzinach 7.00 - 15.00. ZAPRASZAMY

Technikum Ogrodnicze

w Zespole Szkół nr 39 w Warszawie

                           

Ubiegły tydzień był dla klasy 3 B TW wyjątkowy. Uczniowie spędzili czas na 4 dniowej wycieczce zawodowej na Mazurach w miejscowości Dąbrówka Mała. 

Ośrodek jeździecki Ekwador był dla nas bardzo gościnny. Codziennie każdy uczestnik miał możliwość uczyć się jazdy konnej. Ci, którzy nie byli nowicjuszami, doskonalili swoje umiejętności jeździeckie pod okiem wykwalifikowanych instruktorów.

Czytaj więcej: WYCIECZKA W SIODLE

Już niebawem w trzeci weekend miesiąca będziemy obchodzili 25 lecie akcji Sprzątanie Świata. Z tej okazji uczniowie klas kształcących się w zawodzie Technik ochrony środowiska podjęli się tej szlachetnej inicjatywy. Szkoda tylko, że nasze społeczeństwo nadal nie potrafi odpowiednio postępować z odpadami. Sami zobaczcie jakie "skarby" znaleźliśmy.

Ogród Saski zamieniliśmy na szkolną bibliotekę, a sobotę na piątek.

W taki sposób 7 września nasza szkoła włączyła się w zainaugurowaną przez Parę Prezydencką tegoroczną odsłonę Narodowego Czytania, odbywającą się w roku 100-lecia odzyskania przez Polskę niepodległości.

Czytaj więcej: Narodowe czytanie

Zebranie z rodzicami odbędzie się w dniu 10.09.2018 (poniedziałek) godz. 17.30 - klasy II - IV.

Rodziców uczniów klas pierwszych zapraszamy na spotkanie z Panią Dyrektor na stołówkę szkolną (17:30) , następnie odbędzie się spotkanie z wychowawcami w przydzielonych klasach.

Nasi partnerzy

                                       

Copyright © 2018 Arkadiusz Kusak dla ZS39 Rights Reserved.