foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
BASEN na Bełskiej. Otwarty w każdą sobotę w godzinach 7.00 - 15.00. ZAPRASZAMY

Technikum Ogrodnicze

w Zespole Szkół nr 39 w Warszawie

                           

Z okazji 85-lecia naszej szkoły odbył się turniej piłki siatkowej. Przyjechały do nas drużyny z X Liceum Ogólnokształcącego im. Królowej Jadwigi, XLIX Liceum Ogólnokształcącego z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Johanna Wolfganga Goethego, XXXIV Liceum Ogólnokształcącego z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Miguela de Cervantesa.

Czytaj więcej: turniej piłki siatkowej

W zeszły wtorek nasze dziewczyny rozegrały mecz wyjazdowy z szkołą z Wyszkowa. Przez cały mecz trwała walka o piłki oraz zwycięstwo. Niestety przegrały 0:2, ale mimo tego jesteśmy z nich dumni.
Gratulujemy!

Podobno poezja jest drugą twarzą duszy. Dziś w naszej szkole na chwilę przenieśliśmy się w świat poezji. Na 7. godzinie lekcyjnej odbyły się szkolne eliminacje Konkursu Recytatorskiego "Ars Poetica Varsovia". Aby wziąć udział w konkursie należało przygotować i zaprezentować własną interpretację wybranego wiersza z twórczości m.in. J. Czechowicza, K. I. Gałczyńskiego, Z. Herberta,

Czytaj więcej: szkolne eliminacje Konkursu Recytatorskiego "Ars Poetica Varsovia"

W dniu 18 października 2018 r. obchodziliśmy  w naszej szkole Dzień Krajobrazu, którego inicjatorem jest Generalna Dyrekcji Ochrony Środowiska. W tym roku hasłem przewodnim obchodów była ”Woda w krajobrazie”.

Klasy z zawodów technik ochrony środowiska i technik architektury krajobrazu zwiedziły okolice pobliskich zbiorników wodnych – w Parku przy Królikarni, w Parku Morskie Oko, w Łazienkach Królewskich i Jeziora Służewieckiego.Pokaz zdjęć klasa 1 TAK

Czytaj więcej: Dzień Krajobrazu

Drodzy uczniowie,

Rekrutacja na zajęcia prowadzone w ramach projektu ,,Rozwiń swoje kompetencje w Technikum Ogrodniczym” została zakończona! Listy rekrutacyjne są wywieszona w gablocie na pierwszym piętrze.

Nasi partnerzy

                                       

Copyright © 2020 Arkadiusz Kusak dla ZS39 Rights Reserved.