foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
.

Technikum Ogrodnicze

w Zespole Szkół nr 39 w Warszawie

                           

Rozpoczęcie roku szkolnego
kl. I i IV - godz. 9.00
kl. II i III - godz. 10.00

spotkania z wychowawcami w salach lekcyjnych

Zespół Szkół nr 39 im. prof. Edmunda Jankowskiego na warszawskim Mokotowie zostanie zmodernizowany. Wartość inwestycji to 6,7 mln zł, z czego 4 mln zł wyniesie wsparcie Samorządu Województwa Mazowieckiego.

Umowę w tej sprawie podpisały 20 sierpnia Elżbieta Lanc, członek zarządu województwa mazowieckiego, Renata Kaznowska, zastępca prezydenta m.st. Warszawy oraz Dorota Nasierowska, dyrektor Zespołu Szkół nr 39 w Warszawie. W uroczystości uczestniczył Krzysztof Skolimowski, przewodniczący Komisji Edukacji, Nauki i Szkolnictwa Wyższego w Sejmiku Województwa Mazowieckiego.

Czytaj więcej: ZS nr 39 w Warszawie z dotacją z budżetu Mazowsza na modernizację 

Technikum Ogrodnicze w ZS nr 39 w Warszawie zostanie zmodernizowane. Wartość inwestycji to 6,7 mln zł, z czego 4 mln zł wyniesie wsparcie samorządu województwa mazowieckiego. Dziś umowę w tej sprawie podpisałyśmy wspólnie z Elżbieta Lanc💪
Mokotowska szkoła kształci młodzież już od 8⃣5⃣ lat. W nadchodzącym roku szkolnym będzie się w niej uczyło 8⃣1⃣1⃣ uczniów. Z myślą o nich uruchomiono cztery kierunki: technik ogrodnik, technik architektury krajobrazu, technik ochrony środowiska oraz technik weterynarii. Placówka realizuje liczne projekty i programy związane z hortiterapią (ogrodoterapią), ogrodnictwem ekologicznym i odtwarzaniem sadów tradycyjnych, a jej uczniowie są laureatami i finalistami Olimpiady Wiedzy i Umiejętności Rolniczych.

Czytaj więcej: Jesteśmy szczęśliwi!

Czekamy na kandydatów do szkoły - mamy wolne miejsca w zawodach:

technik architektury krajobrazu - 29

technik ogrodnik - 7

technik ochrony środowiska - 20

technik weterynarii - 5

Terminy egzaminów poprawkowych: 24-25 sierpnia godz.8:00 - część pisemna.
24.08: matematyka. język polski klasy I-III, kosztorysowanie
25.08: podstawy projektowania architektury krajobrazu, wiedza o społeczeństwie, chemia, rozród i inseminacja zwierząt, diagnostyka weterynaryjna w praktyce, język polski klasa IV, mała architektura ogrodowa, projektowanie małej architektury ogrodowej.

Wyniki egzaminu maturalnego w naszym technikum:
Język polski - 100%
Matematyka - 92%
Język angielski - 89 %

Nasi partnerzy

                                       

Copyright © 2020 Arkadiusz Kusak dla ZS39 Rights Reserved.