foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
BASEN na Bełskiej. Otwarty w każdą sobotę w godzinach 7.00 - 15.00. ZAPRASZAMY

Technikum Ogrodnicze

w Zespole Szkół nr 39 w Warszawie

                           

Różnorodność językowa, wielojęzyczność i nauka języków obcych przez całe życie: to najważniejsze przesłanie w Europie każdego 26 września, w dniu ogłoszonym przez Radę Europy – Europejskim Dniem Języków, który był obchodzony również w naszej szkole.

Czytaj więcej: Różnorodność językowa

8 października odbył się drugi z kolei mecz naszych dziewcząt. Zostaliśmy ciepło przyjęci przez gospodarzy - Szkoła Podstawowa im. Królowej Jadwigi w Tłuszczu. 
Nasze siatkarki szły jak burza. Punkt za punktem. Zdarzały się straty piłki, ale tak niefortunne, że nie będę ich przytaczać (jak taczkę 😉).

Czytaj więcej: Drugi mecz naszych dziewcząt

Dnia 09.10.2018 r. w naszej szkole odbyła się uroczysta akademia z okazji obchodów Dnia Komisji Edukacji Narodowej połączona ze ślubowaniem klas pierwszych.

W niezwykle podniosłej atmosferze, przed pocztem sztandarowym, przedstawiciele klas pierwszych złożyli uroczyste ślubowanie. Przyrzekali być dobrymi Polakami, godnie reprezentować swoją szkołę, swym zachowaniem i nauką sprawiać radość rodzicom i nauczycielom. Po złożeniu ślubowania wszyscy uczniowie klas pierwszych stali się częścią społeczności szkolnej.

Czytaj więcej: Dzień Komisji Edukacji Narodowej 

10 października 2018 r. klasa 3 BTW brała udział w Targach Pracy i Przedsiębiorczości, które odbyły się w salach wystawowych na 4. piętrze Pałacu Kultury i Nauki w Warszawie.

Wystawcami na Targach byli pracodawcy krajowi, instytucje i organizacje wspierające osoby bezrobotne i poszukujące pracy, niepełnosprawnych, młodzież, a także instytucje zajmujące się problematyką przedsiębiorczości.

Czytaj więcej: Targi Pracy i Przedsiębiorczości

Nasi partnerzy

                                       

Copyright © 2019 Arkadiusz Kusak dla ZS39 Rights Reserved.