foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
BASEN na Bełskiej. Otwarty w każdą sobotę w godzinach 7.00 - 15.00. ZAPRASZAMY

Technikum Ogrodnicze

w Zespole Szkół nr 39 w Warszawie

                           

W bieżącym roku szkolnym  w klasie 2 TO zajęcia z przedmiotu Uprawy ogrodnicze realizowane były z wykorzystaniem innowacji pedagogicznej: „Hortiterapia – inne wykorzystanie roślin ogrodniczych”. Hortiterapia (inaczej Ogrodoterapia) to jedna z najnowszych form terapii wspomagającej rehabilitację, wykorzystująca rośliny w celu poprawy kondycji fizycznej i psychicznej człowieka. Ogrodoterapia polega na przebywaniu w ogrodach specjalnie przystosowanych (terapia bierna) lub poprzez czynny udział w wykonywanych pracach w ogrodzie, szklarni.

Czytaj więcej: Podsumowanie innowacji pedagogicznej

Już można głosować na naszą siłownię plenerową!!!

Najprościej przez internet. Wejdź na stronę app.twojbudzet.um.warszawa.pl. Podaj adres e-mail, na który przyjdzie link aktywacyjny. Dopiero po kliknięciu w link, będzie możliwe oddanie głosów.

1. Wybierz dzielnicę Mokotów

2. Wybierz obszar Wierzbno Wyględów

3. Wybierz nasz projekt, mamy numer 7

4. Wpisz swoje dane osobowe. Twoje dane nie będą jednak nikomu udostępnione.

5. Zagłosuj!!!

Nie masz ukończonych 18 lat, nie szkodzi! Jeśli zagłosujesz przez Internet wystarczy, że Twój rodzic lub opiekun uzupełni swoje dane i wyrazi zgodę na formularzu elektronicznym, który pojawi się po tym, jak podasz swój nr PESEL

W dniu 05.06.2018 klasa 2 a TW uczestniczyła w zajęciach organizowanych w Schronisku dla Bezdomnych Zwierząt na Paluchu dotyczących walki z bezdomnością. Uczniowie dowiedzieli się jakie kroki podejmuje schronisko aby ograniczyć liczbę bezpańskich psów i kotów na terenie Warszawy.

W dniach 07-08 czerwca 2018 r. na Uniwersytecie Przyrodniczym we Wrocławiu  odbyły się XLII Eliminacje Centralne Olimpiady Wiedzy i Umiejętności Rolniczych. Naszą szkołę reprezentowała Joanna Sadura z klasy 3 TAK, która zajęła I miejsce w bloku architektura krajobrazu uzyskując tytuł laureata. Serdecznie gratulujemy sukcesu. Ewa Rojek

Aktywności

Byli z nami

Dzień matki

Edmundy

Goście

Grill z Makro

Moda i uroda

Bezpieczeństwo

Sport

W obiektywie fotografa

Wielka bitwa

Nasi partnerzy

                                       

Copyright © 2018 Arkadiusz Kusak dla ZS39 Rights Reserved.