foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
.

Technikum Ogrodnicze

w Zespole Szkół nr 39 w Warszawie

                      

 

Kolejna wspaniała wiadomość! Będziemy realizować dwa projekty zawodowe w ramach Warszawskich Inicjatyw Edukacyjnych. Młodzież pod kierunkiem p. prof. Luizy Jabłońskiej i p. prof. Katarzyny Rokickiej zagospodaruje fragment przestrzeni wokół szkoły. Cieszymy się i gratulujemy!

Dziękuję wszystkim, którzy wzięli udział w Konkursie Międzyszkolnym „Pamiętajcie o ogrodach”. Nadesłane utwory zostały ocenione przez jury w składzie: prof. Jakub Łężny i prof. Magdalena Cupryjak- Puchała. W ocenie braliśmy pod uwagę oryginalność ujęcia tematu, zastosowanie środków wyrazu artystycznego oraz poprawność językową i ortograficzną. Podczas czytania prac miałem okazję odkrywać różne sposoby prezentacji podejmowanych tematów: przyrody, przemijania, miłosnych uniesień, rodzinnych dramatów. Ogród stał się pretekstem do rozważań egzystencjalnych, a przyroda była świadkiem eksplozji uczuć targających młodym człowiekiem.

Czytaj więcej: Konkurs Międzyszkolny "Pamiętajcie o ogrodach"

Szanowni Państwo, Drodzy Uczniowie,
na podstawie Rozporządzenia Ministra Edukacji i Nauki z dnia 24 listopada 2020 r. zmieniające rozporządzenie w sprawie czasowego ograniczenia funkcjonowania jednostek systemu oświaty w związku z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID-19, część klas będzie realizować zajęcia praktycznej nauki zawodu w szkole - stacjonarnie.

Czytaj więcej: Informacja

Oto zimowa Bełska dla wszystkich, którzy chcieliby już wrócić do szkoły. Zdj. p. kier. D. Woluntarska

Zachęcamy naszych Uczniów do wzięcia udziału w festiwalu talentów. Informacje i zapisy u p. prof. Jakuba Łężnego.

Zapraszamy wszystkich młodych artystów ze wszystkich typów szkół i przedszkoli oraz placówek oświatowych* do udziału w konkursach realizowanych w ramach 16. edycji Festiwalu Młodzi Artyści Mokotowa – MAM to!, który stanowi wyjątkową szansę na pochwalenie się artystycznymi talentami, pasjami i kreatywnością na profesjonalnych scenach dzielnicowych domów kultury.

Czytaj więcej: 16. edycja MAM to!

Nasi partnerzy

                                       

Copyright © 2021 Arkadiusz Kusak dla ZS39 Rights Reserved.