foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
BASEN na Bełskiej. Otwarty w każdą sobotę w godzinach 7.00 - 15.00. ZAPRASZAMY

Technikum Ogrodnicze

w Zespole Szkół nr 39 w Warszawie

                           

Różnorodność językowa, wielojęzyczność i nauka języków obcych przez całe życie: to najważniejsze przesłanie w Europie każdego 26 września, w dniu ogłoszonym przez Radę Europy – Europejskim Dniem Języków, który był obchodzony również w naszej szkole.

Czytaj więcej: EUROPEJSKI  DZIEŃ JĘZYKÓW

Uczniowie klasy 2 - technik ogrodnik brali udział w międzynarodowej wystawie Zieleń to Życie na specjalne zaproszenie Związek Szkółkarzy Polskich :-) Było nam bardzo miło znaleźć się w gronie wybitnych gości - p. dyrektor oraz uczniowie kl. 2 TO zostali wyczytani imiennie i podkreślono, że tej klasie patronują Szkółkarze. Honorowym Gościem był dr inż. Józef Rokoszy - wybitny dendrolog, wieloletni zasłużony pracownik Wydziału Ogrodnictwa, Biotechnologii i Architektury Krajobrazu SGGW i nauczyciel naszych nauczycieli ogrodnictwa i architektury krajobrazu. Wystawa zrobiła na naszych ogrodnikach ogromne wrażenie. Czekamy na wystawę w 2019 r.

W dniach 17-20.09.2018 gościliśmy w Warszawie uczniów i nauczycieli ze szkoły w Kijowie w ramach międzynarodowego projektu "Poznajemy kulturę przez architekturę". Inicjatorem tego wydarzenia było Biuro Edukacji m.st. warszawy oraz Europejski Dom Spotkań Młodzieży / European House of Youth Meetings W projekt zostały zaangażowane trzy warszawskie szkoły: Technikum Ogrodnicze, Zespół Szkół Fototechnicznych oraz Technikum Architektoniczno-Budowlane.

Czytaj więcej: Poznajemy kulturę przez architekturę" - projekt polsko-ukraiński

Nasi partnerzy

                                       

Copyright © 2019 Arkadiusz Kusak dla ZS39 Rights Reserved.