foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
BASEN na Bełskiej. Otwarty w każdą sobotę w godzinach 7.00 - 15.00. ZAPRASZAMY

Technikum Ogrodnicze

w Zespole Szkół nr 39 w Warszawie

                           

Uwaga absolwenci i uczniowie!

Prosimy o zapoznanie się ze szczegółowym harmonogramem egzaminów potwierdzających kwalifikacje w zawodzie - sprawdzenie daty i godziny egzaminu, oraz sali, w której odbywać się będzie egzamin.

Czytaj więcej: Harmonogramem egzaminów

W ramach patronatu Związku Szkółkarzy Polskich nad klasą 1 technik ogrodnik, w dniu 09 maja 2018 r. uczniowie z 1 TO byli na zajęciach terenowych w Szkółce Szmit w Pęchcinie koło Ciechanowa. Jest to szkółka drzew, krzewów, bylin i pnączy, która w tym roku obchodzi 35- lecie działalności.

Czytaj więcej: Ogrodnicy u szkółkarzy

Dnia 8 maja uczniowie klasy 2 kształcący się w zawodzie technik ochrony środowiska uczestniczyli w Ogólnopolskiej konferencji „Praca w ochronie środowiska” na Uniwersytecie Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Warszawie. Podczas konferencji udział wzięli przedstawiciele Ministerstwa Środowiska, Generalnej Dyrekcji Ochrony Środowiska i Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej.

Nasza szkoła jak co roku przystąpiła do konkursu historycznego Katyń Prawda i Pamięć. Uczennica klasy 2 TWB Daria Damazyn została laureatką tego konkursu. W nagrodę w dniach 22 kwietnia - 25 kwietnia 2018 roku uczestniczyła w wyjeździe na Ukrainę. Odwiedziła Kijów, słynny Majdan, cmentarz polski w Bykowni oraz mogła przysłuchiwać się lekcjom z  języka polskiego w jednej ze szkół ukraińskich.

Dnia 20 kwietnia 2018 roku w eliminacjach okręgowych XLII edycji Olimpiady Wiedzy i Umiejętności Rolniczych uczestniczyli uczniowie:

w bloku: architektura krajobrazu Dominika Dylewska kl. IV a TAK, Joanna Sadura  kl. III T/ TAK

Czytaj więcej: OWiUR 2018

Nasi partnerzy

                                       

Copyright © 2018 Arkadiusz Kusak dla ZS39 Rights Reserved.