foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
BASEN na Bełskiej. Otwarty w każdą sobotę w godzinach 7.00 - 15.00. ZAPRASZAMY

Technikum Ogrodnicze

w Zespole Szkół nr 39 w Warszawie

                           

Kopie świadectw ukończenia szkoły, kopie zaświadczeń o wynikach egzaminu przyjmowane będą od 21 czerwca 2019 r. godz. 12.00 do 28 czerwca 2019 r. godz. 15.00

Szkoła przystąpiła do projektu obejmującego działania z zakresu świadomości ekologicznej pod nazwą „Piłki za puszki”. Projekt ma na celu zbiórkę opakowań aluminiowych, ze szczególnym uwzględnieniem puszek aluminiowych. W ramach współpracy Fundacja RECAL przygotowała i dostarczyła do naszej szkoły specjalny pojemnik do zbiórki aluminiowych puszek po napojach. Zgniecione puszki aluminiowe należy wrzucać do żółtego pojemnika, który ustawiony jest na boisku szkolnym. Inne pojemniki znajdują się na terenie szkoły na każdym piętrze budynku. Za każde 15 kg zebranych puszek szkoła otrzyma piłkę. Zachęcamy serdecznie do udziału w projekcie.

Nasza męska drużyna siatkarska pojechała w środę do XLIX Liceum Ogólnokształcącego z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Johanna Wolfganga Goethego, by zagrać z X Liceum Ogólnokształcącym im. Królowej Jadwigi. Mimo iż przegraliśmy z wynikiem 2:0, to już dawno tak emocjonującego meczu nie było. Chłopcy walczyli zaciekle. Wszyscy przekonaliśmy się, po co na boisku podczas gry jest sędzia i że wykonuje on bardzo ważną pracę. Weźmy do serca słowa Józefa Piłsudskiego “Być zwyciężonym i nie ulec to zwycięstwo. Zwyciężyć i osiąść na laurach to klęska.” Serdecznie gratulujemy wygranej.

W szkole odbywały się Mistrzostwa Mokotowa w siatkówce. Nasza drużyna dziewczęca zagrała z VI Liceum Ogólnokształcącym im. Tadeusza Reytana. Mecz zakończył się z wynikiem 2:0 dla naszej szkoły. Dziewczyny poradziły sobie z przeciwniczkami bez większego problemu. Za to nasi chłopcy, którzy też grali z męską drużyną VI LO, przegrali z wynikiem 2:1. Walczyli bardzo ciężko, gra była ciekawa i pełna emocji. Nasza szkoła była również miejscem starcia dla CLV Liceum Ogólnokształcącego z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Bohaterek Powstania Warszawskiego ze wspomnianym już wcześniej VI Liceum Ogólnokształcącym im. Tadeusza Reytana. Mecz zakończył się z wynikiem 2:0 dla VI LO. Tak jak powiedziała kiedyś Oprah Winfrey “Tam, gdzie nie ma walki, nie ma siły”. Tego dnia każda drużyna walczyła. Wszystkim serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

Nasi partnerzy

                                       

Copyright © 2019 Arkadiusz Kusak dla ZS39 Rights Reserved.