foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
BASEN na Bełskiej. Otwarty w każdą sobotę w godzinach 7.00 - 15.00. ZAPRASZAMY

Technikum Ogrodnicze

w Zespole Szkół nr 39 w Warszawie

                           

Kopie świadectw ukończenia szkoły, kopie zaświadczeń o wynikach egzaminu przyjmowane będą od 21 czerwca 2019 r. godz. 12.00 do 28 czerwca 2019 r. godz. 15.00

Pierwsze półrocze nauki za nami. 13.02. odbył się apel podsumowujący wyniki nauki, frekwencji oraz różnych aktywności uczniów. Uczniowie otrzymali nagrody za udział w wielu konkursach szkolnych i pozaszkolnych, a p. prof. Hanna Zabża nagrodziła uczniów za zaangażowanie w projekt "Mądry i silny nie pali". Apel przygotował samorząd uczniowski i p. prof. J. Stolc.

Drugi etap turnieju między klasowego odbywał się w naszej szkole przez dwa dni. Drugiego dnia uczestniczyły w nim klasy 1aTAK, 2bTW, 3aTAK oraz 4aTAK. Uczniowie pokazywali swoje umiejętności podczas starć. Każda drużyna zagrała po trzy mecze a wyniki, które uzyskali, dały możliwość wybrania dwóch najlepszych drużyn, które przeszły do kolejnego etapu. Niektórzy zaskakiwali nas swoimi zdolnościami oraz zgraniem. Najważniejsza jednak była dobra zabawa, a na twarzach zawodników prócz maksymalnego skupienia uśmiech nie schodził z twarzy. Gratulujemy wszystkim, którzy wzięli udział w tym przedsięwzięciu a szczególnie klasom 1aTAK i 3aTAK, które przeszły dalej.

Nasi partnerzy

                                       

Copyright © 2019 Arkadiusz Kusak dla ZS39 Rights Reserved.