foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
BASEN na Bełskiej. Otwarty w każdą sobotę w godzinach 7.00 - 15.00. ZAPRASZAMY

Technikum Ogrodnicze

w Zespole Szkół nr 39 w Warszawie

                           

Relacja z IV pikniku rodzinnego. Zachęcamy do obejrzenia zdjęć.

Dynamiczny rozwój naszej szkoły i znaczny wzrost liczby uczniów spowodował podjęcie decyzji o modernizacji boiska szkolnego. Pomysłodawcą i inicjatorem przedsięwzięcia był p. Arkadiusz Kusak Prezes Uczniowskiego Klubu Sportowego OGRODNIK działającego przy Zespole Szkół nr 39 w Warszawie.

Dzięki dużemu zaangażowaniu dyrekcji, pracowników szkoły, nauczycieli oraz uczniów projekt "Boisko na Bełskiej" został ukończony po kilku tygodniach.

Czytaj więcej: Boisko na Bełskiej

W sobotę 25 maja bawiliśmy się na IV pikniku rodzinnym "Letnie ogrody na Bełskiej". Pogoda była znakomita i nasi goście również. :-) Odwiedził nas p. Rafał Miastowski Burmistrz Dzielnicy Mokotów, który zwiedził nasze zawodowe stoiska, rozmawiał z uczniami i nauczycielami, dał się sfotografować na ściance, a także ujawnił swój talent artystyczny.

Czytaj więcej: Piknik z Burmistrzem

22 maja 2019r. odwiedzili nas Uczniowie klasy pierwszej Szkoły Podstawowej nr 16 im. Tony Halika w Warszawie. Dzieci dowiedziały się jak hoduje się warzywa takie jak: pomidory, ogórki, bakłażany, dynie, cukinie i inne. Następnie odbyły się warsztaty botaniczne, na których porównywały liście i kwiaty różnych roślin, ich wielkość, fakturę i zapachu. D. Woluntarska

Miło nam poinformować, że firma VET-ANIMAL postanowiła wesprzeć nasze szkolne kółko pszczelarskie i przekazała dla naszych pszczół swoje produkty.
BARDZO DZIĘKUJEMY!!!!

Nasi partnerzy

                                       

Copyright © 2019 Arkadiusz Kusak dla ZS39 Rights Reserved.