DYREKCJA I GRONO PEDAGOGICZNE
Zespołu Szkół nr 39 im. prof. Edmunda Jankowskiego
w Warszawie
rok szkolny 2021/2022

Imię i nazwiskonauczycielaFunkcjaNauczane przedmiotyWychowawstwo
Dorota Nasierowska  Dyrektor Zespołu Szkół Język polski 
Agnieszka Rutkowska-Gołowin  Wicedyrektor Język niemiecki 
Agnieszka Tchorek  Wicedyrektor Matematyka  
Anna Pomorska Kierownik szkolenia praktycznego Przedmioty zawodowe  ochrona środowiska 
Magdalena Karbowiak nauczycielPedagog  
Paweł Skrzyński nauczyciel Psycholog
Bożena Banaszek  nauczyciel Przedmioty zawodowe – kształcenie teoretyczne  Kl. I TO
Aleksandra Baścik-Wieczorek  nauczyciel Przedmioty zawodowe
architektura krajobrazu
 
Magdalena Chomicka nauczyciel Historia
Historia i społeczeństwo
 Kl. I b TW 
Magdalena Cupryjak – Puchała nauczyciel Język polski Kl. I b TAK 
Anna Dąbkowska nauczyciel Wychowanie fizyczne  
Anna Dąbrowska  nauczyciel Przedmioty zawodoweweterynaria 
Katarzyna Dąbrowska  nauczyciel Biologia 
Katarzyna Gontarz  nauczyciel Język angielski Kl. IV a TAK/TO
Luiza Jabłońska  nauczyciel Przedmioty zawodowe
ogrodnictwo, architektura krajobrazu
 Kl. II TO
Dorota Jakubas nauczyciel Język niemiecki Kl. III b TW 
Piotr Jakubiak nauczyciel Przepisy ruchu drogowego  
Anna Jarosińska nauczyciel Przedmioty zawodoweweterynaria 
Rafał Jeśkiewicz  nauczyciel Wychowanie fizyczne 
Mateusz Kamiński nauczyciel Przedmioty zawodowe
ochrona środowiska
 
Katarzyna Kampa nauczyciel
Przedmioty zawodowe
ochrona środowiska,
Biologia, Chemia
 Kl. II TOŚ
Natalia Karasińska
 nauczyciel Język angielski 
Bartłomiej Kucharuk
 nauczyciel Religia  
Monika Kusiak – Wielądek  nauczyciel Matematyka
Fizyka
 Kl. I a TW
Jakub Łężny nauczyciel Język polski  Kl. III b TW p.
Beata Maińska nauczyciel Przedmioty zawodowe
ochrona środowiska
 
Marcin Marciniak nauczyciel Przedmioty zawodowe
architektura krajobrazu
 
Jolanta Michaluk  nauczyciel Fizyka 
Agnieszka Miksztal  nauczyciel Wychowanie fizyczne Kl. III a TAK p.
Agnieszka Mydłowska nauczyciel Język polski
 
 
Elżbieta  Naumowicz-Węglińska nauczyciel Chemia  
Martyna Osińska
 nauczyciel Matematyka 
Tomasz Pilikowski nauczyciel Plastyka
Podstawy przedsiębiorczości
 
Sylwia Przegalińska-Gajos nauczyciel Geografia
Podstawy przedsiębiorczości
Kl. II a TAK
Aleksandra Rainko nauczyciel Język niemieckiKl. III TOŚ p.
Paulina Roczniak nauczyciel Przedmioty zawodowe
weterynaria
Kl. IIIa TWp.
Ewa Rojek nauczyciel Przedmioty zawodowe
ogrodnictwo/architektura krajobrazu
 Kl. III b TAK
Katarzyna Rokicka nauczyciel Przedmioty zawodowe
ogrodnictwo
 Kl. III TO
Zofia Roszkowska – Suszek  nauczyciel  Przedmioty zawodowe
ogrodnictwo/weterynaria
  Kl. IV a TW 
Agnieszka Sędłak nauczyciel Przedmioty zawodowe
architektura krajobrazu
 
Ewa Siedlecka nauczyciel Przedmioty zawodowe
ogrodnictwo
 
Joanna Sokół nauczyciel Biblioteka  
Rafał Sołtys nauczyciel Wychowanie fizyczne Kl. I TOŚ
Ewa Stasiak-Kropak nauczyciel Język niemiecki/Historia Kl. III a TAK 
Anna Stawarz  nauczyciele Język angielski Kl. III TOŚ
Jarosław Stolc  nauczyciel Historia
Edukacja dla bezpieczeństwa
 Kl. IV TOŚ/TO
Magdalena Szulc  nauczyciel  Przedmioty zawodoweArchitektura krajobrazu  KL. I a TAK 
Bartłomiej Śnieżko nauczyciel Język angielski 
Anna Turek nauczyciel Język angielski  Kl. IV b TW
Agnieszka Walesiak nauczyciel Przedmioty zawodowe
weterynaria
 Kl. II a TW
Bożenna Wapińska nauczyciel Przedmioty zawodowe
ochrona środowiska
 
Bolesław Wierciński  nauczyciel Wychowanie fizyczne Kl. II b TAK
Grażyna Wojtowicz  nauczyciel Biblioteka 
Danuta Woluntarska nauczyciel Przedmioty zawodowe
architektura krajobrazu
 
Hanna Zabża  nauczyciel Biologia Kl. III TO p.
 
Joanna Zając nauczyciel Matematyka  Kl. III a TW
Katarzyna Zdziarska  nauczyciel Wychowanie fizyczne Kl. III b TAK p.
Olga Żurowska nauczyciel Przedmioty zawodowe
weterynaria
 Kl. II b TW
Przewiń do góry