Klasa 4 po gimnazjum –  Technik weterynarz – WYKAZ PODRĘCZNIKÓW OBOWIĄZUJĄCYCH w roku szkolnym 2022/2023

klasa:     IV po gimnazjum

Lp.PrzedmiotAutorzy, pełny tytuł podręcznika, wydawnictwo, nr dopuszczenia
1Język polskiMałgorzata Chmiel, Anna Równy, Robert Pruszczyński:Ponad słowami. Podręcznik do języka polskiego dla liceum i technikum. Zakres podstawowy i rozszerzony, Klasa 3, Nowa  Era, nr dopuszczenia: 425/5/2014
2Język angielski Marta Rosińska, Lynda Edwards: Repetytorium. Poziom podstawowy i rozszerzony. Podręcznik do języka angielskiego, Wydawnictwo Macmillan,  nr dopuszcz. MEN 916/2017
3Język niemieckiA.Życka, E. Kościelniak-Walewska, A.Ch. Korber: Trends 2 i 3; Wyd. Nowa Era, nr dopusz.  NPP 940/1/2018, SPP 970/1/2019
4Historia i społeczeństwoAdam Balicki: Historia i społeczeństwo. Przedmiot uzupełniający.Podręcznik dla szkół ponadgimnazjalnych. Część 4. Rządzący i rządzeni, OPERON, nr dopuszczenia: 665/4/2014 
5Matematyka zakres rozszerzonyWojciech Babiański, Lech Chańko, Joanna Czarnowska, Jolanta Wesołowska, Matematyka 3. Podręcznik dla  szkół ponadgimnazjalnych, zakres rozszerzony, Nowa Era, nr dopuszczenia: 360/3/2014/2016
W. Babiański, L.Chańko, J. Czarnowska, B. Moisiewicz, J.Wesołowska. Teraz Matura Matematyka. Zbiór zadań i zestawów maturalnych Poziom podstawowy Nowa Era
6Biologia – zakres
rozszerzony
Franciszek Dubert, Ryszard Kozik, Stanisław Krawczyk,  Adam Kula, Maria Marko-Worłowska, Władysław Zamachowski: Biologia na czasie 2. Podręcznik dla liceum ogólnokształcącego i technikum. Zakres rozszerzony, Nowa Era,nr dopuszczenia MEN 564/2/2013Franciszek Dubert, Marek Jurgowiak, Maria Marko-Worłowska, Władysław Zamachowski: Biologia na czasie 3. Podręcznik dla liceum ogólnokształcącego i technikum. Zakres rozszerzony, Nowa Era,  nr dopuszczenia: 564/3/2014
7Historia i społeczeństwo 
8Wychowanie fizyczne  
9Kontrola i nadzór weterynaryjny  
10Profilaktyka i leczenie chorób zwierząt w praktyce 
11Kontrola i nadzór weterynaryjny w praktyce  
12Religia/Etyka  
Przewiń do góry