konkurs   „Poznaj swoje prawa w pracy”.

23 marca 2022 roku uczniowie klasy czwartej technikum Adrianna Maliszewska i Andrzej Zwoliński reprezentowali naszą Szkołę w etapie okręgowym konkursu   „Poznaj swoje prawa w pracy”.

Celem konkursu jest popularyzowanie wśród uczniów szkół ponadgimnazjalnych wiedzy dotyczącej przepisów prawnej ochrony pracy, bezpieczeństwa i higieny pracy oraz legalności zatrudnienia i innej pracy zarobkowej.

Zadaniem konkursowym dla uczestników etapu regionalnego było udzielenie odpowiedzi na pytania z testu wiedzy z zakresu prawa pracy, w tym przepisów bhp, opracowanego przez Okręgową Komisję Konkursową. Test wiedzy składał się z 35 pytań.

Nasi uczniowie dobrze wypadli w tych zmaganiach konkursowych.

Podczas pobytu w siedzibie Państwowej Inspekcji Pracy w Warszawie usłyszeliśmy od pana Andrzeja Cegły- Głównego Inspektora Pracy wiele ciepłych słów i pochwał na temat tak dobrego przygotowania uczestników konkursu, zwłaszcza w kontekście wielu zmian w przepisach, które  ostatnio weszły w życie. Również nauczyciele usłyszeli wyrazy uznania za trud pracy włożonej w przygotowanie uczestników konkursowych zmagań.  Uczniowie  otrzymali od organizatorów nagrody rzeczowe oraz bony zakupowe. Gratulujemy:)

Przewiń do góry