„Moja Twoja Nasza Biblioteka”

„Moja Twoja Nasza Biblioteka” – pod takim hasłem obchodzimy tegoroczny Ogólnopolski Tydzień Bibliotek trwający od 8 do 15 maja. Nasza szkolna biblioteka aktywnie włączyła się w obchody Święta Bibliotek, zapraszając naszych czytelników do wspólnej zabawy. Podczas przerw uczniowie rozwiązywali krzyżówki , quizy i zagadki literackie, rozpoznawali twarze polskich poetów i pisarzy. Panie bibliotekarki przygotowały słodki poczęstunek dla gości, a dla tych, którzy wykazali się największą wiedzą z zakresu czytelnictwa były skromne nagrody i upominki .

Uczniowie wzięli też udział w konkursach: fotograficznym „Z książką mi do twarzy” i plastycznym „Warto czytać”.

W czytelni odbywa się też Kiermasz Taniej Książki, na który serdecznie zapraszamy całą społeczność szkolną.

Nauczycielki Bibliotekarki: J. Sokół, G. Wojtowicz

Przewiń do góry