NAJLEPSZE NA MOKOTOWIE !!!!

19.10.2022r. dziewczęta z naszej szkoły zdobyły złote medale Mistrzostw Mokotowa w piłce ręcznej w zawodach LVI edycji Warszawskiej Olimpiady Młodzieży. Jak to się robi? – twardą, mądrą i konsekwentną grą. Takie były nasze dziewczyny. Zawody rozegrane zostały w dwóch etapach: 12.10 – eliminacje grupowe, 19.10 – półfinały i finały. Jako Mistrzowie Mokotowa reprezentujemy naszą dzielnicę w Mistrzostwach Warszawy, które rozpoczynają się za kilka dni. Gratulujemy, trzymamy kciuki i życzymy kolejnych sukcesów.

Skład reprezentacji dziewcząt: Balog Katarzyna, Brzostowska Oliwia, Czajkowska Amelia, Jacórzyńska Julia, Jeżak Julia, Jurkowska Wiktoria, Orska Kaja, Różanek Alicja, Sikora Marta, Ślińska Wiktoria, Wilkowska Paulina, Kornacka Julia w roli przyjaciela drużyny, Sołtys Rafał – nauczyciel

Przewiń do góry