O szkole

Dzięki nam możesz również dołączyć do grona ludzi, którzy posiadają wiedzę i chęci, by troszczyć się o środowisko naturalne.

Witaj na BEŁSKIEJ

Oferujemy Ci nowoczesne wykształcenie, dzięki któremu poradzisz sobie na wymagającym rynku pracy. Twoja pasja w połączeniu z naszym doświadczeniem i doskonałym przygotowaniem dydaktycznym ukierunkują Ci karierę zawodową.

O naszej szkole

Zwiększające się systematycznie zainteresowanie ochroną środowiska i ekologią oraz chęć życia w otoczeniu natury powoduje wzrost zapotrzebowania na profesjonalną zawodową kadrę techniczną. Architektura krajobrazu to dziedzina, która rozwija się intensywnie we wszystkich krajach europejskich. Wszędzie tam, gdzie są ludzie wrażliwi na piękno krajobrazu możesz realizować swoje cele zawodowe. Nasza Szkoła jest ściśle związana z instytucjami i przedsiębiorstwami pracującymi w Warszawie na rzecz terenów zieleni oraz producentami ogrodniczymi.

Kartka z historii

Rok 2002 r. W związku z wprowadzeniem drugiego etapu reformy szkolnictwa, decyzją Starostwa Powiatu Warszawskiego w miejsce dotychczasowych Szkół działających przy ul. Bełskiej 1/3 powstaje:
ZESPÓŁ SZKÓŁ Nr 39
im. prof. Edmunda Jankowskiego
w Warszawie, ul. Bełska 1/3

certyfikaty

Kwalifikacje zawodowe

W trakcie nauki w szkole uczeń może przystępować do egzaminów potwierdzających kwalifikacje w zawodzie. Absolwent technikum, który zdał egzaminy potwierdzające kwalifikacje
w zawodzie w zakresie dwóch kwalifikacji i posiada świadectwo ukończenia technikum, otrzymuje tytuł technika architektury krajobrazu.

tos

Technik Ochrony Środowiska

Absolwent technikum, który zdał egzaminy potwierdzające kwalifikacje w zawodzie w zakresie dwóch kwalifikacji i posiada świadectwo ukończenia technikum, otrzymuje tytuł technika ochrony środowiska.
Absolwent technikum po ukończeniu szkoły otrzymuje świadectwo ukończenia szkoły i może przystąpić do egzaminu maturalnego.

tw

Technik Weterynarii

Absolwent technikum, który zdał egzaminy potwierdzające kwalifikacje w zawodzie w zakresie dwóch kwalifikacji i posiada świadectwo ukończenia technikum, otrzymuje tytuł technika weterynarii.

tak

Technik Architaktury Krajobrazu

Absolwent technikum, który zdał egzaminy potwierdzające kwalifikacje w zawodzie w zakresie dwóch kwalifikacji i posiada świadectwo ukończenia technikum, otrzymuje technika architektury krajobrazu.

technik_ogrodnik

Technik Ogrodnik

Absolwent technikum, który zdał egzaminy potwierdzające kwalifikacje w zawodzie w zakresie dwóch kwalifikacji i posiada świadectwo ukończenia technikum, otrzymuje tytuł technika ogrodnika.