O tym, że uczniowie z Bełskiej mają wielkie serca wiadomo od dawna.

Nie zawiedli i tym razem. Wszystkie klasy profilu technik weterynarii, wzięły udział w zbiórce kramy dla potrzebujących zwierząt z wybranych fundacji. ]

Ilość zebranego jedzenia oraz różnych akcesoriów (misek, smyczy, zabawek, kocyków) przerosła nasze najśmielsze oczekiwania. Sama klasa 4a TW we współpracy z firmą darewit.pl przekazała 40 kg karmy 48 zabawek oraz miski, smycze i szelki.

Organizatorem zbiórki była firma VetTech. W podziękowaniu za ogrom zebranych darów nasi uczniowie uczestniczyli przed Świętami 21 grudnia w wykładzie zorganizowanym przez firmę pt. „Medyczne i behawioralne aspekty periurii u kotów”. Podczas ponad godzinnego spotkania lek. wet – zoopsycholog Karolina Szmytko zdradziła jakie są przyczyny oddawania moczu przez koty poza kuwetą i jak im pomóc jeśli pojawi się taki problem. Każdy z uczestników za udział w wykładzie zostanie uhonorowany certyfikatem.

Jeszcze raz bardzo dziękujemy wszystkim, którym nie był obojętny los bezdomnych i porzuconych zwierząt. Dzięki Wam, na Święta miały pełne brzuszki i mogły pobawić się nowymi zabawkami.

Nie zastąpi im to człowieka- właściciela, na którego czekają z utęsknieniem, ale na pewno pozwoli zmniejszyć ich niedolę.

Przewiń do góry