„Poezja Wisławy Szymborskiej na każdy dzień”

W minionym tygodniu w naszej szkole realizowaliśmy wyjątkowy projekt „Poezja Wisławy Szymborskiej na każdy dzień”.

To inicjatywa, której celem było wprowadzenie poezji W. Szymborskiej do naszej codziennej pracy edukacyjnej. Przez cały tydzień na każdej lekcji czytaliśmy jeden wiersz poetki. Wszyscy poloniści zaangażowali się w przygotowanie pakietu wierszy na poszczególny dzień. W ten sposób dostarczyliśmy naszym uczniom wielu chwil refleksji, inspiracji i radości, jakie płyną z lektury poezji.

Jesteśmy przekonani, że czytanie poezji Wisławy Szymborskiej przyniosło wiele nowych możliwości i doświadczeń edukacyjnych.

Dodatkowo na terenie szkoły umieszczone są QR kody, które po zeskanowaniu przenoszą nas do wirtualnej poezji noblistki.

Dziękujemy za Wasze zaangażowanie!

Poloniści z Bełskiej 😊

MCP

Przewiń do góry