Spotkanie z pracodawcą – MPWiK w m.st. Warszawie.

Klasy pierwsze technika ochrony środowiska miały okazję 7 grudnia 2023 r. spotkać się z przedstawicielami Miejskiego Przedsiębiorstwa Wodociągów i Kanalizacji w m.st. Warszawie S.A.

Przedsiębiorstwo działające w branży wodociągów i kanalizacji jest nowoczesną firmą, w której zatrudnienie mogą znaleźć przyszli technicy ochrony środowiska. Panowie Piotr Otto i Adrian Marciniak z Pionu Spraw Pracowniczych MPWiK podzielili się z uczniami informacjami o profilu działalności firmy, osiągnięciach w gospodarce zamkniętego obiegu i energooszczędności oraz ciekawostkach takich jak pasieka na Zakładzie Północnym. Mówili również o MPWiK jako o pracodawcy, którego zaletą jest stabilna praca i szeroki wachlarz benefitów pracowniczych. Nasi absolwenci również tam pracują i są to nie tylko absolwenci technika ochrony środowiska ( również weterynarii :)).

Pamiętajcie! – MPWiK oraz wszystkie TOŚki z naszej szkoły zachęcają do picia Warszawskiej Kranówki, której jakość jest porównywalna z wodami butelkowanymi.

Organizator: Anna Pomorska.

Przewiń do góry