22 lutego miało miejsce podpisanie porozumienia o współpracy Technikum Ogrodnicze w ZS nr 39 w Warszawie z Wyższą Szkołą Ekologii i Zarządzania.
Celem współpracy jest umożliwienie uczniom Technikum Ogrodniczego pogłębiania zainteresowań dotyczących nauk inżynieryjno – technicznych oraz rozpropagowanie oferty naukowo-dydaktycznej Wydziału Inżynierii i Zarządzania WSEiZ, dla klas: technik ochrony środowiska, technik architektury krajobrazu. W ramach tej współpracy uczniowie będą mogli korzystać z zaplecza naukowo – dydaktycznej Wydziału Inżynierii i Zarządzania WSEiZ, m. in. brać udział w wykładach …
