Godziny dostępności

 Nazwisko i imię Dzień tygodnia, godzina

1. 
Banaszek Bożena Poniedziałek 9:30–10:30 

2. 
Baścik-Wieczorek Aleksandra Środa 9:30-10:30 

3. 
Bochenek Grażyna Wtorek 15:15-16:15 

4. 
Ciesielska Anna Wtorek 8:30 – 9:30 

5. 
Celoch Maria Wtorek 13:35 – 14:35 

6. 
Chomicka Magdalena Wtorek 14:20 – 15:20 

7. 
Cupryjak-Puchała Magdalena Środa 15:00 – 16:00 

8. 
Dąbkowska Anna Poniedziałek 10:30 – 11:30 

9. 
Dąbrowska Anna Poniedziałek 10:30 – 11:30 

10. 
Detko Agnieszka Wtorek 10:30 – 11:30 

11. 
Gontarz Katarzyna Czwartek 7:30-8:30 

12. 
Górska Ewa Piątek 12:20 – 13:20 

13. 
Gerasik Marta Czwartek 10:30 – 11:30 

14. 
Jabłońska Luiza Piątek 14:25 – 15:25 

15. 
Jakubiak Piotr Poniedziałek 11:30-12:30 

16. 
Jeśkiewicz Rafał Czwartek 6:50 – 7:50 

17. 
Kampa Katarzyna Czwartek 8:35 – 9:35 

18. 
Karbowiak Magdalena Środa 14:00 – 15:00 

19. 
Ks. Kolba Krystian Środa 11:15 – 12:15 co 2 tydzień 

20. 
Kucharuk Bartłomiej Wtorek 15:15 – 16:15 

21. 
Kulczycka Justyna Środa 12:40-13:40 

22. 
Kusiak – Wielądek Monika Poniedziałek 7:40 – 8:40 

23. 
Lewandowski Dariusz Poniedziałek 10:30 – 11:30 

24. 
Lubaszka Anna Czwartek 9:25 – 10:25 

25. 
Łężny Jakub Poniedziałek 14:20 -15:20 

26. 
Maińska Beata Wtorek 13:25 – 14:25 

27. 
Malicka Natalia Poniedziałek 6:50 – 7:50 

28. 
Marciniak Marcin Piątek 11:20 – 12:20 

29. 
Michaluk Jolanta Poniedziałek 15:15 – 16:15 

30. 
Miksztal Agnieszka Czwartek 10:35 – 11:35 

31. 
Nasierowska Dorota Środa 12:00 – 13:00 

32. 
Naumowicz – Węglińska Elżbieta Środa 14:30 — 15:30 

33. 
Osińska Martyna Poniedziałek 15:20 – 16:20 

34. 
Ozon Marta Poniedziałek 14:00-14:30;czwartek 13:00-13:30 

35. 
Piekarska Monika Środa 14:30 – 15:30 

36. 
Pomorska Anna Środa 14:30 – 15:30

37. 
Przegalińska – Gajos Sylwia Czwartek 11:40 – 12:40 

38. 
Rainko Aleksandra Wtorek 13:35 – 14:35 

39. 
Roczniak Paulina Czwartek 12:20-13:20 

40. 
Rokicka Katarzyna Środa 8:15 – 9:15 

41. 
Romanowska Agata Czwartek 11:20 -12:20 

42. 
Rutkowska-Gołowin Agnieszka Czwartek 14:30 – 15:30 

43. 
Sędłak Agnieszka Czwartek 8:25 – 9:25 

44. 
Siedlecka Ewa Wtorek 13:30 – 14:30 

45. 
Stefaniak Anna Czwartek 10:20 – 11:20 

46. 
Stępień Emilia Poniedziałek 13:25-14:25 

47. 
Skrzyński Paweł Czwartek 7:00-8:00 

48. 
Sokół Joanna Wtorek 8:30 – 9:30 

49. 
Sołtys Rafał Wtorek 6:50 – 7:50 

50. 
Stasiak-Korpak Ewa Czwartek 10:15-11:15 

51. 
Stawarz Anna Wtorek 15:20 – 16:20 

52. 
Stolc Jarosław Środa 15:20 – 16:20 

53. 
Szulc Magdalena Środa 15:20-16:20 

54. 
Tchorek Agnieszka Środa 14:00 – 15:00 

55. 
Turek Anna Czwartek 13:30-14:30 

56. 
Tobera Pamela Środa 6:50 – 7:50 

57. 
Wierciński Bolesław Środa 6:50 – 7:50 

58. 
Woluntarska Danuta Poniedziałek 12:20 -13:20 

59. 
Zabża Hanna Czwartek 13:30 – 14:30 

60. 
Zając Joanna Środa 10:30 – 11:30 

61. 
Zdziarska Katarzyna Poniedziałek 8:30 – 9:30 

62. 
Zhukel Alina Czwartek 13:35 – 14:35 

63. 
Żurowska Olga Wtorek 14:30 – 15:30 
Przewiń do góry