Aktualności

Roślinne in vitro!

Nasi uczniowie w ramach lekcji praktycznych oraz projektu WIE 2024 pt. „Od drobinki do roślinki – rozmnażanie roślin w kulturze in vitro” uczą się uprawy roślin ogrodniczych w warunkach kultur in vitro. Mając do dyspozycji w szkole komorę laminarną, w której przepływa strumień sterylnego powietrza, uczniowie mogli przeprowadzić mikrorozmnażanie begonii z fragmentów liści. Jako eksplantaty …

Roślinne in vitro! Czytaj dalej »

Tulipany z wystawy już przekwitły, ale nasza miłość do tych kwiatów trwa.

W marcowy weekend można było podziwiać w Muzeum Pałacu Króla Jana III w Wilanowie najpiękniejsze tulipany z całej Polski. Z zaproszenia na wystawę przez profesor Ewę Górską skorzystali ochoczo uczniowie klas 2aTo, 2bTo, 2aTak i 2cTak. Żółte, czerwone, białe, fioletowe, fioletowe, papuzie i fryzowane- każde piękne i ułożone w niezwykłe kompozycje. Młodzież mogła poznać ponad …

Tulipany z wystawy już przekwitły, ale nasza miłość do tych kwiatów trwa. Czytaj dalej »

Złoty Certyfikat udziału w Programie Instaling

Z wielką przyjemnością informujemy że nasza Szkoła otrzymała Złoty Certyfikat udziału w Programie Instaling. Jesteśmy dumni z naszych pierwszoklasistów, którzy codziennie poświęcali swój cenny czas i ich półroczna praca przyniosła efekty. Serdecznie gratulujemy!

Drodzy maturzyści i absolwenci, na II piętrze w gablocie przy sali 29 znajdują się listy na ustne egzaminy maturalne z języka polskiego, angielskiego i niemieckiego. Proszę o zapoznanie się.

Drodzy maturzyści i absolwenci,na II piętrze w gablocie przy sali 29 znajdują się listy na ustne egzaminy maturalne z języka polskiego, angielskiego i niemieckiego. Proszę o zapoznanie się.
Przewiń do góry