KONKURS LITERACKI

Organizowany przez Bibliotekę Publiczną w Dzielnicy Mokotów m.st. Warszawy

„List do autora ulubionej książki rozstrzygnięty!

– Dziękuję wszystkim uczestnikom, opiekunom – przywitała wszystkich pani Elżbieta Frankiewicz, dyrektor Biblioteki Publicznej w Dzielnicy Mokotów, pomysłodawczyni, organizatorka wydarzenia.

Nagrodzeni zostali ocenienie przez jury, które zrecenzowało każdą nagrodzoną pracę. Naszą szkołę reprezentowała Aleksandra Zajączkowska z klasy 3TWA, Marta Piątek i Kacper Rymuza z 4TWAP oraz Aleksandra Gajewska z 4TOP. Wszyscy uczestnicy konkursu,którzy reprezentowali naszą szkołę, stanęli na podium. Ola Gajewska i Marta zajęły 2 miejsce🥈,a Kacper i Ola Zajączkowska trzecie 🥉.

Jury pochwaliło młodzież za to, że prace są na wysokim poziomie, doskonale zarówno pod względem formalnym, jak i artystycznym.

Serdecznie gratuluję uczestnikom i nagrodzonym oraz życzę dalszych sukcesów twórczych!

Jakub Łężny